Příspěvky uživatele - 132.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dekompresní ventil, 22.1.2010
Ta hlavička není hliníková ale asi mosazná, každopádně na svíčce Bosch je a závit má strženej.Tomu, že se hlavička má sundat nerozumím, protože fajfka na pile 024 pasuje na svíčku s nasazenou hlavičkou. Nejčastěji kupuji svíčky Champion, a ty mají... celý příspěvek >
Dekompresní ventil, 22.1.2010
Co se týče sundávání fajfky ze svíčky u Stihl, tak to jde uplně normálně, ale co pily Stihl používám, tak se mi asi třikrát stalo, že jsem sundal fajfku i s hlavičkou svíčky. Jednalo se vždy o svíčky Bosch na kterých se ta hliniková hlavička unaví a... celý příspěvek >
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 20.1.2010
U Husqvarny, která se vypíná tím starším šoupacím vypinačem,  je to podle mne také správně, protože pohyb palce směrem do dlaně je snadnější a člověk má větší sílu při svírání prstů než pří rozevírání. Já ještě jednou zopakuji, že si myslím, že... celý příspěvek >
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 20.1.2010
Nechápu, proč by měl být katastrofální vypínač u pil Husqvarna a Jonsered. Podle mého názoru je lepší, a více podřízený přirozeným a intuitivním potřebám obsluhy než vypinač na pilách Stihl. V každé dílně nebo kuchyni nebo kdekoliv, kde jsou stabilní... celý příspěvek >
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 19.1.2010
Nevím co to je JPP, ale kamarád si tuSOLO 656 před týdnem koupil a je s ní hodně spokojenej.Dokonce po prvním řezání mluvil o šoku z toho, jak může pila pěkně řezat.Výhodou oproti švédům je cena, ta byla o dost nižší.Docela mě překvapilo, že k pile... celý příspěvek >
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 19.1.2010
Solo 656 je bezesporu fičák jak má bejt.Ovšem říci, že je lepší než ony dvě pily je dost ošemetné. Záleží, co je důležitější, jestli otočená řetězka nebo nižší vibrace.Na Solo 656 se mi nelíbí primer, který je usazen šejdrem v otvoru, a vypínač který... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 29.12.2009
Copak startování, to je naprosto bezproblémové i za hlubokého mrazu ale stejně musím aspoň trochu nechat motor prohřát na volnoběh protože po naskočení drží příliš vysoké otáčky a nejde kvůli tomu zařadit rychlostní stupeň.Zhruba po půl minutě se vše... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 28.12.2009
Domnívám se, že 2takt Jikov byl v době svého vzniku na solidní ůrovni, ovšem dnes vlivem konstrukčního zastarávání a změn které ho vzdálily původnímu francouzkému vzoru, je překonán.Sám vlastním 2takt a kouř z výfuku je dost nepříjemný.Měl jsem... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 14.12.2009
K tomu dávání dřevěných klínků do násad seker, bych si dovolil upozorniti na to, že je nutno nejdříve dlátem naseknouti čelo topůrka a teprve do tohoto náseku natlouci dřevěný klín.Lepidlo lze použít téměř jakékoliv, jen nedoporučuji zaječí klíh,... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 12.12.2009
Já používám jednu dlouhou a jednu krátkou Fiskars sekeru. Označení nevím, protože to je snad jenom na tom plastovém krytu ostří, na kterém sekera visí v obchodě, no a ten jsem někam dal a nevím už kam.S kalačem srovnat nemohu, neb na velké kusy... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 11.12.2009
Příjde mě to tady, jako kdyby byly na světě dva druhy seker, Fiskars a vše ostatní.Jenomže klasických seker je celá spousta a ty kvalitní z klasických jsou scela srovnatelné, neli lepší než Fiskars.  Michal
Kladivo Fiskars 5Kg, 9.12.2009
Pravdou jistě je, že fiskars dělá skvělé sekery ale ty nemají duši naopak od pěkné sekery na dřevěné násadě.V mém okolí po několik generací se traduje, že akát nepatří do ruky, že pálí ruku a že už jako strom se nasnese s jinýmy rostlinami, tak ani... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 7.12.2009
Nebyl Váš dědeček sovětský tankysta? Já jsem viděl, jak tankysté nasazovali pásy na tank a pomáhali si právě palicí s navařenou trubkou místo dřevěné násady.  Michal
Kladivo Fiskars 5Kg, 7.12.2009
Násada na palici nebo sekeru může být z jakéhokoliv tvrdého dřeva, jenom ne z akátu. Akát totiž pálí do rukou.  Michal
Antivibrační rukavice Stihl, 5.12.2009
Píšete, že máte na svých rukavicích pouze černou barvu ale v katalogu žádné takové nejsou.Jediné černé jsou katelogového čísla 0000884110 ale ty nejsou antivibrační.  Michal
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika