Příspěvky uživatele - 129.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím čistit karburátor?, 15.11.2009
Pánové, to by mě taky zajímalo co je to za tu bílou usazeninu. Dostal jsem malé vodní čerpadlo s benzínovým motorem, které někdo vyhodil v Německu. Čerpadlo vypadalo zachovale, nešlo nastartovat. Při bližším ohledání a celkového rozebrání jsem... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 12.11.2009 Obsahuje fotku
Vazeni, klicem k uspěchu je 1) vyhodit puvodni snek 2) vyhodit puvodni pruzinku 3) koupit snek na obrazku 4) vytvořit na retezce dve drazky, nebo koupit novou retezku, toť vše. Tom
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Z jine planety nejste, to bylo v zapalu boje s pružinkou. Ja se řezáním neživím rozhodně ne, ja jsem jen víkendový pilořezač :-) Na druhou stranu bych se Sola docela zastal, za ty penize co se prodavá, dostanete solidní stroj.
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
No nevim řeknu vám že tu levou rukověť jsem pouzil jen pri manipulaci s pilou ne pri řezání ale např. skoro trojnasobně dražší pila STIHL MS200T ma rukověť kompletně stejnou..
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
No ono jde totiž o to, že pokud s pilou lezete po stromech kvuli prořezaní ovocných stromu (což se vlastně ani snad s motorovou pilou nesmí, ze je potreba krajní opatrnost a je to krajne nebezpecne tu nechci rozebirat) tak jste jak Oilman. Tato pila... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009 Obsahuje fotku
Tom to nemá ulomený, naopak celé v kupě, loučím se s pár obrazky :-) aby se vědělo o čem se diskutovalo pila je po kompletním čištění a údržbě.
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Grrr. ja se na to vy...   Tak to je velmi veselá záležitost, takže má uplně první myšlenka s tím, že perko je jen spojka havarijní, při zaseknutí čerpadla byla správná, někdo to tu také řekl to je pravda..  Tak teď by mě už jen zajimalo,... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Pánové, všechny vás zdravím. Když jsem položil svůj dotaz, vůbec jsem nečekal takové "peklo" které tím rozpoutám. Je pravdou, že jistý druh hlavolamu to je a princip není zcela na první pohled zřejmy. Já sám už jsem rozebral a poskládal... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Radku dík moc, hlavně že jsme se dobrali uspokojivého konce. Jinak jak jsem koukal ta SOLO 637ka je stroj stejny trochu novější s výkonějším motorem a tam je ten ecomatic sice jiné uspořádání ale podložka s dírkou zůstala, takže to asi nebude tak... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Ja vam dekuji kluci, a samozrejmě připojuju i omluvu nekterým z vás, na pivo klidně zvu pokud bude příležitost ta pilka mi za to stojí . Jinak podložka bude važně tvrdá, tipuju na pružinovou ocel, i v ní jsou však na druhe straně od spojky a pér... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Takže vážení diskutující, omlouvám se vám všem, že jsem z vás dělal pitomce a to zcela nepokrytě z tim roztahovánim pruziny mate pravdu   skutecne se roztahuje, ale Radku, ja tam zadny snizeny ani zvedly konec nemam vazne vypadaji oba stejne... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Vy mi připadáte jako pan Ringo-Čech ve své scence s kytarou, kde opakovaně tvrdili že kaŽdá struna může nekdy prasknout a on jim tvrdil, že ne, že tahle nikdy nepraská . nic ve zlém, z obrazku se to špatně chape no..
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Stahovat, stahovat ku hřídeli, příteli  . Vazne je to tak
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Radku ja ti děkuji, jen ještě nekolik poznámek. ono to možná vypadá na fotce ale ve skutečnosti pružina vypada z obou stran zcela stejně. má vyhnuté konce. ve volnoběhu neklape přez dírku to mozná prvních pár sekundách... Klape v pripade ze tím... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Hauuu pomoc uz nemam slov pruzina se stáčí, kdo tomu nevěří aŤ si pilu zakoupí
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika