Příspěvky uživatele - 210.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 16.10.2013
Taková je elektronika - dělá to jen občas za tepla, v servisu to bylo v pořádku. Takové závady se špatně hledají. A opravdu tohle nezávisí na značce, to samé můžete potkat i u Stihlu nebo HQ, objevuje se to u všech. Když si příští pořídíte... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 15.10.2013
Problémy se zapalováním mají všechny značky, tohle je o smůle na kus a ještě větší smůle že se to neprojevilo v záruce. Vadná zapalování má často i Stihl, HQ, Solo.. Vůbec to nesouvisí s kvalitou údržby, jednoduše selže elektronika. A... celý příspěvek >
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 9.10.2013
Jakože už umí? V centrále, nebo dokonce i na pobočkách? Asi né, když v létě pobočka a pak i centrála nepoznali vadnou cívku, pokusně vyměnili bezvadný karburátor a nový ani nedokázali seřídit... Stabilizátor paliva... celý příspěvek >
Dolmar 420 SC vs 460 vs?, 9.10.2013
Z těchto dvou jasně 420SC. 460 je bytelnější, ale to normální člověk nevyužije = je zbytečně těžká. Z profi vychází přímo. To ostatně i 420, ta je vlastně menší sestra 4600S. Nejblíž je Stihl 240/241, přestože 420/C/SC je řazený jako farma a... celý příspěvek >
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 24.8.2013
Tvrdě bych reklamoval opravu - buď to spraví, nebo vrátí prachy za práci a materiál i za cestovné k nim. Jestli neumí opravovat tak ať to vyřeší výměnou za novou pilu a tuhle si nechají. Dolmar je výborná značka, ale servis v ČR je opravdu bída. Holt... celý příspěvek >
Zalamování okurek, 22.5.2013
Taky jsem pochopil i jsem anšel odvahu. Moc děkuju
Okurky - salátovky, 14.5.2013
Tak jsem to postřikal karate. Tak uvidím.
Okurky - salátovky, 11.5.2013
Děkuji všem. Zkusím a dám vědět.
Okurky - salátovky, 9.5.2013
Hnůj je od soukromníka. Strejdy bydlí hned vedle a používá ho roky. Ale pokud by to byl ten hnůj. Co stím?
Okurky - salátovky, 9.5.2013 Obsahuje fotku
ještě jeden obrázek (omlouvám se - jsem nový)
Okurky - salátovky, 9.5.2013
ještě jeden obrázek
Okurky - salátovky, 9.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den Prosím o radu. Jsem nováček. Postavili sjme si baráček a první ci jsme udělali je skleník. Vykopal jsem hlínu do 65cm, 30-35cm jsem dal koňský hnůj a zbytek jsem dosipal kvalitní prokátrovanou zeminou. Doma jsem si předpěstoval... celý příspěvek >
Akú pílu kúpiť, 7.3.2013
Souhlasím, 420SC je výborná pilka, za ty peníze nemá konkurenci.
Lípa - ořez, 6.1.2013
Trápila nás přibližně stoletá lípa v blízkosti našeho jednopatrového domu (rok výstavby 1896), která je vzhledem k značnému vzrůstu (původně vyšší než dům včetně půdy-střechy) příliš blízko, stínila a listím zanášela okapy atd., jak už popisují jiní.... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.8.2012
Jaký oživování vraků? Hecht jsou dobré pily, problém je že je značkoví prodejci nemají rádi protože jim berou zisk, tak při opravách dělají kurvítka jako tomu pánovi. Dokonce jejich servisáci chodí po baumaxech a dělají kurvítka i u nových pil v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika