Příspěvky uživatele - 249.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleandr, 3.1.2010
Neví někdo z Vás jestli existuje žlutě nebo krémově kvetoucí oleandr? Díky
Ziziphus, 19.12.2009
Co to je za rostlinu? to je palma? nebo něco jiného čemu se říká datle? Vydržela by zimu i ve středních polohách?
Kde sehnat Poncirus trifoliata, 16.12.2009
Nevíte, kde sehnat Poncirus trifoliata? v běžných zahradnictvích ho nemají, myslíte že by přežil venku zimu na valašsku, v okolí Vizovic? Dík
Mytí motoru malotraktoru, 10.12.2009
Toš, to je maloš v práci, převzal sem to od kolegy, který odešel, já su tam teprv týden, takže se s tím učím, ale vedení prohlásilo že by se to mělo umýt, no je to fakt dost špinavé, jaký je to typ, to nedokážu určit, ale starý tak 20 let, určitě,... celý příspěvek >
Mytí motoru malotraktoru, 9.12.2009
mám dotaz, přežije malotraktor, když mu umyju motor, hadice a kabely? převzal sem ho od kolegy v práci, a ten to nikdy nemyl, takže je to všecko, od černé mastnoty a prachu
Zkrácení desetimetrových smrků, 5.12.2009
Ořezat je můžete, ale po čase postaví nejvýš položené boční větve nahoru, místo uřezaného vrcholu, takže za pár let budou mít třeba aji čtyři nové vrcholy, navíc než tyto větve postaví, tak nevypadají po ořezávce příliš pěkně
Okousaný rhododendron, 5.12.2009
Taky mi něco žere listy na rododendronu, na spodní straně sem našel malé uzké zelené potvory, myslíte že to sou ti lakonosci? nebo je to něco jiného? a jak na ně? Díky
Réva ze semene, 29.10.2009
na zahradě mi vyrostla planá réva, z plodů které jsem nestihl sklidit, myslíte že bude mít nějaké plody?
Spojka, 29.10.2009
dobrý den, na sekačce mi přestala zabírat spojka, páčka jde volně zmáčknout a moc nejde pojezd, asi před týdnem sem sekačku umýval, tak nevím jestli sem tím něco nepokazil, utíral sem aji bowdeny, tak jetli to na to može mět vliv nevím, před tím to... celý příspěvek >
Ořezávka smrku, 10.10.2009
Přežije vzrostlý smrk když ho uřežu v polovině jeho výšky?, je asi tak 10 m vysoký
Pěstování cimbidia, 16.9.2009
nevíte někdo, jak pěstovat cimbidium? vydrží přes zimu v teplé místnosti,? Díky
Hnojit na jaro nebo na podzim, 16.9.2009
Chtěl bych se zeptat, kdy sem má hnojit cereritem nebo NPK? teď na podzim a nebo až na jaře? chtěl bych pohnojit trvalky a menší keře, Díky
Čištění sekačky, 22.8.2009
dobrý den, když čistíte sekačku, umýváte aji řidítka a bowdeny od plynu a spojky? já sem to dnes zkusil protože už to bylo hodně zasviněné od trávy a prachu, ale slyšel sem že se nemá s těma bowdenama hýbat, tak nevím jestli sem tomu spíš neublížil
Čištění křovinořezu, 4.8.2009
jak správně čistit křovinořez? já jej po každém sečení umývám houbou v jarové vodě, myslíte že je to dobře nebo mu to spíš škodí,? nelíbí se mi jak je vždycky po sečení celý zelený od trávy
Čarověník, 30.6.2009
Dobrý den, chci se zeptat co to vlastně je ten čarovějník, viděl jsem ho několikrát, ale nevíc proč vůbec vzniká, a nikde sem seo tom pořádně nic nedozvěděl, Díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika