Příspěvky uživatele - 9.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím radu pro laika - Jojo, 28.10.2009
Děkuji za reakce. Chápu tedy, že ta volba nebyla tak špatná, takže jí už měnit nebudu. Holt si na sladké plody chvíli počkáme, až změknou. :) Kaacza
Prosím o radu pro laika, 28.10.2009
Děkuji oběma za reakci. Pane Kafko, jakou tedy odrůdu byste mi doporučoval pro naše podmínky vy? Tu Kordii, co doporučuje druhý pisatel, nebo ještě něco jiného? Děkuji Kaacza
Prosím o radu pro laika, 27.10.2009
Dobrý den, jsem naprostý laik a nevím si rady s výběrem odrůdy třešně. Slyšela jsem, že rané nejsou tak sladké, je to pravda? Chtěla bych menší strom, samozřejmě sladké velké plody bez červíků. Nějak se ztrácím v pojmech chrupka - srdcovka a vůbec už... celý příspěvek >
Prosím radu pro laika - Jojo, 27.10.2009
Dobrý den, jsem naprostý laik a o švestkách vím akorát to, že se z nich dělá slivovice. Do zahrady jsem včera ve školce koupila slivoň. Poradili mi odrůdu Jojo a jak to tu čtu, nejsem si jista, jestli mi poradili dobře. Chtěla jsem slivoň malého... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika