Příspěvky uživatele - 13.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smůla vytékající z kmene, 26.10.2009
Děkuji, i když moc příjemná zpráva to není. Vypadá to spíše na větší míru výskytu, ale přece jen... můžete poradit, čím se to ošetřuje a případně kdy? Třeba se mi podaří strom zachránit, má moc dobré plody a hlavně v létě tvoří příjemný stín.... celý příspěvek >
Smůla vytékající z kmene, 25.10.2009
Co to znamená, když u třešně vytéká velké množství smůly z kmene? Je to znamení nějaké nemoci? Smůly je opravdu hodně. Kolem kmene na zemi se z ní tvoří už malé hromádky. Kmen je celý poteklý smůlou. Děkuji za odpovědi, D.S.
Hortenzie - stříhat?, 13.10.2006 Obsahuje fotku
Má se hortenzie stříhat? Někde jsem četla, že ano, tak jsem to na jaře udělala, ona sice krásně obrazila novými výhony, měla nádherné velké listy, ale za celé léto vůbec nekvetla. Tak nevím, jestli ji mám ostříhat teď na podzim, nebo se nemá stříhat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika