Příspěvky uživatele - 23.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy paprik, 19.2.2010
Já také každý rok pěstuji různé odrůdy paprik. Letos mám asi 20 druhů, vždy se vracím ke starým osvědčeným a zároveň experimentuji s novými odrůdami. Moje oblíbené, již mnohokrát vyzkoušené - Citrína - dá se pořád sehnat, Folika - raná, do skleníku,... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Já jsem včera vyséval papriky - celkem asi 18 různých druhů, pokud by vše vyklíčilo, tak bych měl téměř 100 rostlin. Dnes jsem také opět nasypal ptáčkům do krmítka a chystám se ještě vymývat a vydezinfikovat sadbovače abych se pak v únoru a březnu... celý příspěvek >
Mangold, 10.1.2010
Já jsem pěstoval mangold minulý rok poprvé. Jeho chuť mě velmi mile překvapila, také jsme z listů udělali špenát a jeho chuť byla ještě lepší a hlavně jemnější než u originálního špenátu, takže můžu jenom doporučit. PS: Navíc jsme ho sklízeli... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 8.1.2010 Obsahuje fotku
Hezké fotky okrasných papriček! Co se týká těch napravo, také jsem loni pěstoval velmi podobný druh. Byly to velmi robustní rostliny vytvářející zvonečky. Dlouho byly zelené a až po sklizení na podzim zčervenaly ve sklepě. Využití na jídlo... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 8.1.2010
Díky za odpověď. Jsem zvědavý, jestli Vám ty papriky z Brazílie u nás půjdou vypěstovat. Máte výhodu, že máte příbuzné, kteří cestují po celém světě a tím Vám odpadají vysoké náklady za poštovné a převod peněz z banky v ČR do zahraničí. Takže jak... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 8.1.2010
Dobrý den pane Mirku, když jsem se podíval na obal paprik, které se chystáte vysít už v lednu, tak mě tak napadlo kde jste získal to osivo paprik, protože ta firma co je uvedená na obalu - Feltrin pochází z Brazílie - jak jsem zjistil na internetu.... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 25.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den paní Svobodová, bude to asi opravdu cuketa-tykev pocházející z Itálie odrůda "Gialla di Napoli". Zřejmě nebude zrovna běžná, protože na internetu na ni není moc odkazů. Její popis odpovídá více, než fotografie, kterou se mi podařilo najít.... celý příspěvek >
Co se stalo s mou hrušní?, 18.7.2009
Díky za tip, ale žádný sliz či lepkavé kapky jsem na stromku nepozoroval. Jak jsem již psal, k zčernání nedošlo postupně ale zcela náhle. Ještě před týdnem bylo vše v pořádku a těšil jsem na ochutnávku hrušek.
Co se stalo s mou hrušní?, 18.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokáže mi prosím někdo zasvěcený poradit, co se stalo s mou hrušní - odrůda Williamsova. Po návratu z týdenní dovolené jsem zjistil, že velká většina listů takto hrozivě zčernala. Ten pohled mě velmi zdeptal, vůbec netuším, co se... celý příspěvek >
Problém s mladou hrušní, 8.5.2007
I nám letos namrzl obrovský ořešák. Větve ve spodních partiích jsou v pořádku, ale vrchní část stromu omrzla a listy na většině stromu úplně zčernaly. Ostatní ovocné stomy jsou v pořádku, je to dost zajímavé.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika