Příspěvky uživatele - 160.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 47 S Combi, Honda 4,5 BHP chcipa motor, 3.8.2010
Honda má bohužel dle vyjádření dovozce pana Filipa Koláře problém s karburátory, které se působením paliva zanáší,(biosložky v něm) a karburátor se postupně zanese nedá se vyčistit ani oravit, výměna stojí 1850 kč
Honda nebo BS?, 1.8.2010
U Hondy je konstrukční vada v karburátoru, plovák z umělé hmoty se po čase rozleptá a zanáší jemné komůrky karburátoru a ten prestane správně fungovat nedá se vyčistit musíte koupit nový za 1850 kč, asi každý rok. Nedoporučuji motory Honda.jsou sice... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 22.10.2009
Čím mín dáte cukru, tím lepší bude slivovice!
Pokazil jsem kvas?, 29.9.2009
Zdravím všechny paliče.Mám jen malý dotaz. Mám několik 120l plastových beček se švetkovým kvasem, které jsou pouze zlehka přikryty víkem. Při kontrole jsem v jedné z beček objevil velké množství malých bílých červíků, pravděpodobně od vinných mušek,... celý příspěvek >
Lukon Glads, 1.5.2009
Dobrý den, taky mám špatnou zkušenost s Lukon glads. Objednávala jsem tam lilie a sibiřské kosatce. Některé odrůdy kosatců uhynuly, byly to hrozně slabé rostliny. Ostatní jsem vypiplala a druhým rokem kvetly. Vyšlo však najevo, že je to jiná odrůda,... celý příspěvek >
Pampas - vyraší ještě?, 1.5.2009
Loni při střihání začátkem dubna už měla nové listy dlouhé 50 cm. Letos zatím ještě vyčkávám, jestli začne rašit. Nevypadá to dobře, zkoušela jsem ten trs protrhat a vytahuju jenom samá uhnilá stébla.Už fakt nevím, jak bych tuto trávu měla na zimu... celý příspěvek >
hruškový semenáč nebo kdoule, 7.4.2008
Díky za rady, ještě si to raději promyslím. Mějte se hezky           Jarča
hruškový semenáč nebo kdoule, 3.4.2008
Dobrý den, Také zvažuji koupi hrušně a zdejší zahradník mi příliš neporadil. Z těch nižších stromů má už jen hrušeň Wiliamsovu roubovanou na kdouli. Proč je to horší? Kdoule je slabá podnož? Nebo by se snažila udělat kdoulové odnože? A také ani... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika