Příspěvky uživatele - 69.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 13.11.2009
Mám doma shodou okolností pátý rok. Každý rok s ní dělám dříví do krbu takže většinou duby a buky. Pila jede jako pila a je naprosto bez problémů. Já bych neměnil.
Jak namnožit Cypřišovec leylandův?, 11.11.2009
Odolnost vůči marzům tohoto mezidruhového křížence neznám , ale odolnost vůči mrazům u mezirodového křížence Cypřišovce leylandova je velmi dobrá, na většině území se není čeho bát, snad jen v nejdrsnějších oblastech republiky by asi měl... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 4.11.2009
Jestli je Honda to co jsem viděl na fotce, tak to není vertikutátor, protože to nemá nože na prořezávání, ale jen pružinky k vyhrabávání. Motorové hrábě snad, ale vertikutátor nikoliv.
Akát, 3.11.2009
Stal jsem se majitelem pozemku zarostlého akáty. Dal bych nevímco za to kdyby se mi je povedlobezezbytku zlikvidovat. Tak hrozný plevel jako je akát se skoro ani nedá vyhubit.
Vertikutátor?, 3.11.2009
Zdá se mi, že by to větší plochu nezvládlo. Na nějaký trávníček za domem by to ale mohlo stačit. Když vím jaké divy někdy dělá prořezávání s mým strojem, tak bych takovému motorku moc nevěřil...
Vertikutátor?, 2.11.2009
Za málo. Jen dvě poznámečky. Asi to sežere dost výkonu, ale to by váš traktor mohl ustát, a taky je třeba vymyslet dostatečnou kapacitu koše na vyhrabané zbytky. (je jich oprvdu neuvěřitelné množství) Jinak držím palce a budu rád jestli se s... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 2.11.2009
Otáčky odhaduji někde mezi dvěma a třemi tisíci, podle zátěže stroje. Nože vypadají nějak takhle.  Vyhrabávací pružinky zase takhle. A celé je to namontováno v pracovním válci, aby koukaly jen špičky nožů a perka pružinek.
Sousedka klepna, 22.10.2009
"Není lepší zabezpečovací zařízení před zloději jako zvědavá sousedka.!" Přečetl jsem si celou dlouhou diskusi a už jsem se bál, že na to nikdo nepřijde. Věřte, že se taková sousedka vyplatí. Taky jsme měli podobnou. Dokud žila,... celý příspěvek >
Množení a řízkování tůjí, 19.10.2009
Nemůže to být spíše v červnu nevyzrálé=v září shnilé?
Množení a řízkování tůjí, 19.10.2009
Nejvhodnější doba pro řízkování jehličnanů je srpen.
Hledám pěkný strom, 12.10.2009
Kdybych se rozhodoval já a měl podmínky jako vy tak bych si vybral červenolistý buk.
Presazeni stromu, 8.10.2009
Úspěšně se dá přesadit všechno. První zásada je nechvátat. Co největší bal by bylo v případě té Conicy asi velmi málo. V první řadě je třeba si rozmyslet, jak veliký bal jste schopen zvládnout. Pak je potřeba obrýt stromek, (nejlépe jen z jedné... celý příspěvek >
Jak namnožit Cypřišovec leylandův?, 8.10.2009
Řízkovat se tento mezirodový křížšnec dá.  Nejlépe se chytají řízky odebrané v srpnu. ale ani pak není vše ztraceno. Držím vám palce!
Dub červeny, 8.10.2009
Ještě hezčí podzimní vybarvení má, jak už jeho název napovídá, dub šarlatový. Někdy si ho lidé pletou s dubem bahenním. Taky cizák. Nedá mi to abych nezasáhl do diskuse. Podle mne jsou zahrádkáři živel, který nejvíc přispívá šížení nepůvodních druhů... celý příspěvek >
Spätný náraz, 6.10.2009
Musí se dát pozor na špičku lišty. No a pak na pilu raději ani nešahat bez ochranných pracovních pomůcek. Přilba, štít, protipořezové kalhoty a pořádné boty jsou základ. Když někdy vidím jak jsou schopni se vymustrovat někteří kutilové, tak se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika