Příspěvky uživatele - 90.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrba - choroba, škůdce, 14.8.2014 Obsahuje fotku
u mě na vrbě zas toto... listy žloutnou a flekatí, malé modré housenky a jejich ubytovna
Degenerace révy, 11.8.2014
Děkuji za odpověď, jen malý dotaz, mám révu ještě něčím letos ošetřit, nebo ponechat vše až na jarní ošetření. Díky.
Degenerace révy, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Už několik let jsem neměl pořádné hrozny, ale toto je na mě  už moc z plodu leze další plod.viz foto, asi vykopat a dát tam růže a bude klid
Díry v paprikách, 8.8.2014 Obsahuje fotku
kdo (co) vyžírá takhle papriky, viz foto
Škůdce na listech, 19.7.2014
Děkuji!
Škůdce na listech, 18.7.2014 Obsahuje fotku
prosím poraďte, co je to škůdce a co stím dělat, Děkuji
Nemocné slivoně, 31.5.2014 Obsahuje fotku
prosím, toto je také hálčivec švestkový?
Nemoc meruněk, 9.6.2013 Obsahuje fotku
prosím o radu, takové letošní plody na Meruňce, co to je?    Díky.
Co je to za plevel, 29.5.2013 Obsahuje fotku
prosba, co je to za plevel a jak se ho zbavit, poradí někdo? Díky.
Nemoc švestky - Čačanská Lepotica, 20.6.2011 Obsahuje fotku
 Dobrý den, přidávám větší foto,  Díky.
Nemoc švestky - Čačanská Lepotica, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím, nevíte co je to za nemoc, Díky.
Choroba révy, 4.8.2010
Bohužel nevím, před dvanácti lety jsem koupil pozemek a po vykácení náletových dřevin se objevila tato réva která se časem zmátořila.Rostla tam už dle sousedů v padesátých letech.
Choroba révy, 4.8.2010 Obsahuje fotku
Zdravim,  Prosím o radu co je toto za nemoc, odrůdu neznám.. Děkuji
Hloh, 19.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví něco o této rostlině. Je to asi nějaký šlechtěný druh (Hlohu) protože roste společně mezi normálním Hlohem ale podotýkám že na zahradě. Chutí mu je velmi podobný má velké plody  malou pecičku a... celý příspěvek >
Řez, 22.8.2009
Dobrý den. Může mi někdo poradit, ohledně stříhání meruňky? Stromek je tříletý nebyl nikdy stříhán dole v koruně jsou čtyři větve(kotlovitě) dobře rostlé. Ale nahoru roste silný terminál v průměru 5 cm a do velké výšky, tak jsem se chtě jen zeptat,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika