Příspěvky uživatele - 26.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odpuzovač koček, 4.6.2014
Jaký použít odpuzovač koček na pozemek 100x30metrů.teda kromě psa.Díky za rady.
Při startu motor sekačky střílí do výfuku, 26.4.2013
velmi chudou
Při startu motor sekačky střílí do výfuku, 25.4.2013
příliš bohatá směs, benzín se spaluje až ve výfuku
Výběr sekačky 1500m2, 23.4.2013
Zdravím, stojím před výběrem sekačky.Vzhledem k servisu mohu vybírat pouze od mountfieldu.Dostal jsem doporučení na 1-XSP 55 BS, nebo 2.SP 535 HW 4S.Cenově jsou skoro stejné, ta první má větší záběr o 2cm, větší výkon o hp, větší koš o 15l, větší... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 3.7.2010
zdravím mám sekačku tecumsech 35,která nestartuje, prý snad někdy běžela.Po sundání hlavy jsem zjistil, že sací ventil se nedovře ani při horní úvrati.Dá se toto nějak seřídit?
Písková filtrace Koral Blue, 10.6.2010
jak se řeší hadice, koral blue má 38mm na bazénu mám 32.
Podtlak po dokvašení, 18.10.2009
Někteří to dělají tak, že mají vyvrtanou díru do víka, v ní hadičku která je v nádobě s vodou.Jakmile kvas dokvasí, vznikne onen podtlak a natáhne vodu z nádoby, čímž poznáte, že je kvas hotov a odpadá problém s podtlakem.Hodně štěstí.
Kam uložit kvas?, 18.10.2009
podle mě určitě NE
Husqvarna 395 XP - plagiát, 9.3.2008
Tchán se právě připojil k majitelům této "PILKY".Navečer ho oslovil nějakej chlápek u baráku, prý že potřebuje prodat 2 tyhle "HUSQWARNY".Tatík mu řekl že nemá peníze, ale 3,5tisíce z něj chlápek stejně vydoloval.Jako bonus dostal... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily Narex, 3.10.2007
Můžu se zeptat, co máte za husqwarnu?Dnes jsem trochu špalkoval. Pilin mám asi 4 kýble a jedny kolečka, takže pěkná hromádka. Jede fakt pěkně. Tady jsem natočil ještě jedno video, jen mi to ještě moc nešlo. Jinak když srovnám s HQ, která je asi 3x... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily kozlík s pilou ES 2135, 2.10.2007
Vaše videa jsem viděl, přidal jsem taky jedno, je to taky na youtube (trochu výš je adresa). Jinak nevím co byste chtěl natočit. Více se mi líbila husqwarna, to je pravda, ale už tolik ne ta cena.
Výběr elektrické pily, 2.10.2007
Tak jsem si to bohužel přečetl pozdě a už jsem ji koupil - http://www.youtube.com/watch?v=MlIMEGtw8I8Jenom ten kameraman byl nějak pomalej. Ten motor na boku mě tak trochu štve, špatně se drží nohou poslední polínko, ale už to nějak rozchodím. Jinak... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 2.10.2007
Tak něco podobného jsem chtěl slyšet, narexka bude asi favorit. Ještě by mě zajímala rychlost řetězu, ale to už je malinkej detail.
Výběr elektrické pily, 30.9.2007
Zdravím. Přemýšlíme jakou koupit el. pilu. Narazil jsem na pár docela zajímavých kousků. Co říkáte na Einhell KSE 2040 rychlost řetězu 22 m/s.(celkem těžká). Nebo letošní model NAREX EPR 40 EB se 2,4kw. Byl bych rád kdyby mi někdo poradil, kdo se v... celý příspěvek >
Palivo, 9.9.2007
Já bych to viděl asi taktohttps://www.zahrada.cz/forum/mala-mechanizace/dolmar-ps500-a-olej-1532/?retezec=olej%20stihl%201:100Pokud byste tam nalil olej Stihl, který se ředí 1:100 a vy byste ho ředil 1:25, tak vám to bude kouřit ještě víc.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika