Příspěvky uživatele - 173.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sedí Dominant na vajíčkách?, 2.12.2012
Z deseti co mám sedly dvě. Dvě nejsilnější. Vychovali všechny kuřata v pohodě. . Jinak jsem líhnul v líhni.
Kamčatska boruvka, 13.11.2011
Vážený pane, mate pravdu v tom, že Kamčatská borůvka je obchodní název a ochranná známka na odrůdy vyšlechtěné v zahradnictví Chovanec. Botanicky to borůvky pravdu nejsou ale rozbory antooxidantů, barviv a jiných látek mají vice společné s domácími... celý příspěvek >
Smosprašná nebo cizosprašná?, 13.11.2011
Vážení, označení,,Kamčatská borůvka " je ochranná známka na odrůdy ze zahradnictví Chovanec. V Receptáři prima nápadů nemají právo takto označovat jiné zimolezy. Většina u nás pěstovaných zimolezů je cizosprašná, odrůda Modrý triumf a Remont... celý příspěvek >
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 11.5.2010
Dobrý den Honzo, můžete připojit recept,,cukety na grilu,, děkuji Iva.
Slivovice zapáchá po acetonu, 16.4.2010
Taky jsme měli slivovici, která měla tento problém, ale vyřešili jsme to následovně, nasbírali jsme zralé višně nasypali je do čtyřlitrovek, zalili již zmíněnou slivovicí s nevábnou vůní, přidali trochu hřebíčku, trochu skořice a trochu cukru, po 6... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u rajčat, 9.4.2010
Dobrý den, taky jsem měla s tímto problém, ještě u nerozsazených rajčat mi žloutli první dva lístky, po přesazení do kelímků se rajčata vzpamatovala, ale trvalo to týden až 14 dní, měla jsem zaseto ve výsevním substrátu, přesadila jsem do... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 29.3.2010
Dovolím si také přispět svojí troškou zkušeností. Stolní odrůdy pěstuji v Moravské Bráně -250mnm od roku 1999. Ted mám cca kolem 100 hlav a vystřídal jsem asi padesát odrůd včetně několika moštových. Musím podotknout, že provádím chemickou ochranu u... celý příspěvek >
Podpěra pro maliníky, 24.3.2010
Není to zcela k tématu, ale chci poprosit o radu, mám loni na podzim zasazené remontantní maliny, na doporučení zahradnice jsem je na podzim nestříhala, jsou vysoké asi půl metru, můžete mi někdo poradit jestli je mám teď na jaře ostříhat, nebo mám... celý příspěvek >
Kiwi, 22.10.2009
Trochu opožděně přikládám výsledky hledání kořínků na mých rostlinkách kiwi a bohužel jsem neobjevila nic závratného, nárust kořínků odpovídá malému nárustu celé rostliny.
Kiwi, 17.10.2009
Moc děkuji za radu a za ochotu, zítra vyzkouším a dám vědět co vytvořili kořínky, ráda bych načerpala informace ohledně péče o rostliny, trochu všem závidím, jak si pochutnávájí na vlastní sklizni a mě se nedaří pěstovat ani rostlinu, mohu... celý příspěvek >
Kiwi, 16.10.2009
Dobrý den, můžete mi někdo poradit? letos na jaře jsem zakoupila aktinidia arguta i kolomikta, přírustky na keřích jsou téměř neznatelné, jsem začátečník. Může mi někdo napsat, jaké měl přírustky první rok, nebo v čem asi dělám chybu? Možná se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika