Příspěvky uživatele - 93.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sázet česnek, 16.10.2009
Ano, teď jste to vystihl úplně přesně, Sulka je opravdu smradlavé svinstvo, a moření je období mých největších muk zahradničení kromě období, kdy mi začne záhony upravovat krtek. Pokud je tam jeden, ten se dá vyštvat nebo chytit, ale jakmile vám... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 16.10.2009
Vážení, my jsme koupili sadbu paličáka před 15 lety a sázíme ho rok co rok od té doby. Nepozorovali jsme žádné degenerativní změny ani menší výnosy. Samozřejmě ho moříme před sadbou.
Destilační přístroj, 27.9.2009
Tak se tady dívám, rozhlížím a vidím o kvasnicích. Moje zkušenost je taková, že výsledný rozdíl mezi zakvašením ušlechtilými kvasinkami nebo pekárenskými není patrný na kvalitě destilátu. Pokud kvasnice mají podmínky pro množení, nepotřebují ani... celý příspěvek >
jak na krtky, hraboše a hryzce, 19.2.2009
ivaspa: Zašel jsem si koupit maxipetardy. Když se mi objeví nový krtinec, odkryju díru, strčím tam maxipetardu tak, abych na ni dostal prskavkou zapálit, pak rychle na díru položím rýč a zašlápnu ho, aby tlaková vlna šla do chodeb. Úspěch je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika