Příspěvky uživatele - 125.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazování tulipánů, 14.10.2009
Dobrý den, chci se zeptat, zda je pravda, že botanické tulipány se nemusí každoročně vyjímat z půdy - přesazovat. Jaké odrůdy patří mezi botanické tulipány? Děkuji
Rychlení čekanky salátové, 14.10.2009
Dobrý den, rychlím ve sklepě po léta úspěšně kořeny čekanky salátové v kyblích s pískem. Teď mě ale zaskočila sněhová nadílka a nevím, zda se mi ještě podaří písek sehnat. Myslíte, že bych mohla kořeny zpoloviny ponořit jen do vody, aby vyrostly... celý příspěvek >
Lilie - přesazení, 14.10.2009
Prosím Vás, když mám speciální záhon na pěstování lilií, stačilo by každé 3 roky cibule vyjmout, obrat pacibulky, záhon pohnojit a opět je tam zasadit? Nebo musím vytvořit jiný záhon? Děkuji
Zbělání květů lilií, 15.8.2009
Zakoupila jsem před dvěma lety 10 lilií - asijských hybridů různých barev. Stále kvetou velkými vonnými květy, ale všechny do jedné bíle. Přitom loni kvetly podle barvy své odrůdy - růžově, žlutě a oranžově. Je chyba v hnojení, ve vlhkosti či v... celý příspěvek >
Jaké odrůdy do 760 m.n.m, 13.2.2009
Dobrý den, přimlouvala bych se za staré odrůdy ověřené generacemi našich předků, do takto vysoké nadmořské výšky možná odrůda Krvavka nebo Špinka (hrušně) odolné proti mrazu. Co se týká švestek, nevím.S pozravem ´G.Paráková
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika