Příspěvky uživatele - 234.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovač - Panter, 19.6.2007
Taky mám bubnovou sekačku Panter. Dneska jsem ji přivezl a zatím jsem velice sklamanejjjj. Zajel  jsem do vysoké trávy 50-60 cm na trojku a špatný na dvojku taky a na jedničku jen tak tak že jsem to pomlátil motor vůbec nestíhá je... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Dakr BLP 60 Tekton Honda, 7.6.2007
Taky mám objednanýho Pantera z bubnovkou a radlicí. Zajímalo by mě to mulčování, jak asi byla vysoká ta tráva a jak moc je vidět ta rozsekaná drť. Mám zkušenosti pouze s mulčováním u normálních sekaček  na nízkou trávu mám Husqvarnu R 53 SV a... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 5.6.2007
Traktor  máme taky  (40 zetor s rotačkou), ale jsou místa kde se nevejde, nebo utopí, sečeme i močáliště a tam je třeba lehká mašina. Kus sečeme Adélou VARI, ale kola nic moc a kus křoviňákama který nemají až takový výkon. Proto... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 4.6.2007
Vidíte a já myslel že Briggs&Stratton Intek 6,5 OHV. je nový motor podobný Hondě pouze s menším kroutícím momentem. Jak je tento motor starý ?
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 1.6.2007
Existují někde ve světě ještě jiní výrobci podobné techniky?
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 30.5.2007
Myslíte že je to možné? ...Máme speciální tvar žacích nožů, jsou odolnější při nárazu do kamenů a jiných pevných překážek a přitom se částečně samy dobrušují.
seřízení Briggs, 28.5.2007
Co říkáte na záruku 5 let u HONDY? Začíná se pěkně prodražovat. Podmínka je každý rok dát stroj na servisní prohlídku. Mám křoviňák HONDA  435 E- loni  to stálo 300,- a letos už 390,-  je v tom výměna oleje a  nějaké... celý příspěvek >
seřízení Briggs, 28.5.2007
Doufám že motor Briggs&Stratton Intek (6,5 HP -nevím kolik krouťák) není moc poruchvý, zrovna jsem si objednal sekačku s tímto motorem a předpokládal jsem že je dobrej. Radši bych HONDA  GCV 190 (6,5 HP - 13,5 krouťák) , ale ten je... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 28.5.2007
citát od DAKRA: Sekačka je základní provedení stavebnice Panter. Dá se s ní sekat vysoká i nízká tráva i různé neudržované pozemky, kde rostou plevely, kopřivy a jednoleté výhonky keřů.Sekací nástavec RZS 70 má plechový žací talíř se třemi noži. Na... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 24.5.2007
Co ten PANTER? Nejsem zahrádkář ale potřebuju pomlátit 2 ha luk a bažin. K tomu v zimě vyhrnout  nebo jinak zlikvidovat sníh ze 100 m dlouhé cesty. Chci výkonnou levnou mašinu. Panter mě láká nejvíc, ale zajímají mě zkušenosti... celý příspěvek >
Kvalita sekaček Marina nebo Akita?, 24.5.2007
Klidně si ji kupte motor je výbornej ale šasi nic moc. Měl jsem Akitu 3 roky a zrezla  je naní mizernej lak jinak dobrý. Chce to po skončení sekání pořádně omýt vodou což jsem já zezačátku podcenil. Za tu cenu dobrý.
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 23.5.2007
Máte někdo zkušenosti se sekačkou Panter  DAKR mám chuť si ji koupit ale jeden prodejce sekaček mě varuje že je poruchová a náhradní díly chodí za dlouho. Viděl jsem ji na Hobby a docela mě zaujala. Dále by mě zajímalo příslušenství - radlice a... celý příspěvek >
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 8.5.2007
Asi před 14 dny jsem si koupila od zahradníka asi 1m vysokou wistarii. Z květináče jsem si ji přesadila do volné půdy k pergole. Po dvou dnech, kdy bylo v noci chladno, mi narašená rostlina zvadla. Je možné že by rostlina zmrzla? Jak mám dále... celý příspěvek >
Krovinorez Honda, 23.3.2007
Mame dve Hondy dva roky a zatim max spokojenost seceme s nima 2 ha mokrin a zatim bez problemu
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika