Příspěvky uživatele - 29.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zbytky postřiků na plodech, 12.10.2009
K jídlu pěstuji odolné druhy révy na provětrávaném místě. Pravdou je, že se hrozny nechlubím, ale jíst se nechají. Letos jsem udělal postřik keřů Sulkou na začátku sezony a v létě jeden postřik Cuprikolem na jediném révovém keři, který rodí stolní... celý příspěvek >
Jak loupat ořechy, 11.10.2009
Ořechy mi nevypadávají z rubiny. Opadané jsou po vylouskání ve většině plesnivé, tudíž ani pro ptáky, nepoživatelné. Mám dva stromy a oba, ač jsou jiné variety, trpí tímto nedostatkem. Má někdo zkušenost s odstraněním této vady, nebo se mám ořešáků... celý příspěvek >
Prosím o radu - přežije mi posekaná azalka?, 10.10.2009
Přežije a obrazí novými výhony, takže jí to prospěje. Bude košatět.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 22.1.2009
Domnívám se, že se Andy mýlí. Jarní česnek má posunutou vegetaci, tudíž by měl vydržet déle. Ale nejčastěji se pěstuje zimní, to je sázený na podzim, protože má prodlouženou vegetaci a využije zimní vláhu, takže naroste podstatně větší a při dobrém... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika