Příspěvky uživatele - 138.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleandr puchýře, 16.9.2015
Nevím sice, jak se daří Vašemu oleandru, ale to co popisujete je s největší pravděpodobností puklice. Tím, že listy neošetříte ani kytce jinak nepomůžete, tak má možnost množit se víc a víc. Já jsem to řešila tak, že jsem kytku dala do vany pod... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 30.8.2015
Omlouvám se, jestli to tak vyznělo. Samozřejmě, že se jednalo o samostatný stromek meruňky, žlutou slívu a třešni. Zrovna jsem se na ně dneska dívala a místo stromků mám vlastně takové keře ale s hrubými větvemi :) Vyrostly do výšky cca 3 - 4 metrů.... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 28.8.2015
Tak tomu se říká šikulka :-) A nejvíc naštve, když si za to může člověk sám :) CHtěla jsem se také připojit k pozitivním reakcím a podělit se o svou zkušenost. Mně se tedy zlomený stromek nikdy zachránit nepodařilo, protože se mi to podařilo v létě.... celý příspěvek >
Jak na puklice, 27.8.2015
Na puklice se mi nejvíce osvědčila požvýkaná žvýkačka. Tu pak vezmu mezi prsty a jakoby sbírám s ní ty puklice, které se na tu žvýkačku krásně nalepí. Je to ale nerovný boj. Já je mám na citrusech a anthuriích a pravidelně se mi vracejí. A to jsem... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na listech anturie, 25.8.2015
Mám anthurií asi 7 druhů. Úplně jsem se do těchto kytek zamilovala pro jejich nenáročnost a přitom mají květy, které vydrží kvést i několik měsíců. Obal květináče, který je na fotce je úplně špatně. To je nejlepší cesta k uhnití. To jen na okraj,... celý příspěvek >
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 25.8.2015
Jo a ještě jsem chtěla dodat, že já mám na jednom větším kompostu nasazeny dohromady dýně i okurky s melouny (ty mám podloženy černou tkaninou). Jen je mám rozděleny provizorním plůtkem od dýní, protože svým růstem zahubí vše okolo. Jen pozor na... celý příspěvek >
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 25.8.2015
Samozřejmě že to vůbec nevadí. Vloni jsem ale řešila jiný problém. Zasadila jsem dýni máslovou, hokaido, olejovou, špagetovou a kdovíjakou ještě a mezi to jsem já blbá zasadila i dýni okrasnou :-) Sebekriticky uznám, že to nebyl dobrý nápad, jelikož... celý příspěvek >
Co mi žere brambory, 24.7.2015
Na 100 procent se jedná o slimáky. Ačkoliv přes den, je-li teplo nejsou vidět, zkuste se na brambory mrknout jak se začne venku šeřit a nestačíte se divit. Na jedné nati jsem jich letos napočítala i 15 - 20 kousků a nasbírala i půl menšího kyblíku na... celý příspěvek >
Trubač prorůstá do trávníku, 27.6.2015
Hezký den :) kořeny se Vám objevují a budou ještě dlouhou dobu objevovat. Objevuje se mi také v trávě kde se ji zlíbí. Stačí kousek kořene. Až jsem se divila, jak je hluboko zakořeněná. Pomůže jen při sekání zahrady seknout i oddenek a takhle alespoň... celý příspěvek >
Kafe v půdě, 22.6.2015
Vaječné skořápky jsem také vyzkoušela a asi máte jinou odrůdu slimáků, protože ty naše po těch skořápkách normálně putovali dál. Dokonce těm hajzlíkům nevadí ani piliny. A lógr z kafe mám také vyzkoušený. Ne však na slimáky, ale na mravence. Měli... celý příspěvek >
Chrante si své rostliny proti slimákům a přízemním mrazíkům, 22.6.2015
Tak přesně takovou krásnou cuketu jsem obdivovala v poledne a večer jsem ji hledala. Totálně sežraná až k zemi. A takových sazenin včetně patizonů, okurek, slunečnic, paprik jsem letos již oželela mraky. Co jsem nikdy neviděla, aby slimáci požírali... celý příspěvek >
Seno / sláma - pěstování jahod, 22.6.2015
Pardoon :) Myslela jsem, že seno nedoporučuji :-) A napsala jsem trávu.  No každopádně ani seno, ani trávu. Pusinová
Vyklíčený meloun, 22.6.2015
Můj názor, že by to přežít měl. Je dobré jej ale vydloubnout i s hlínou okolo, aby se mu co nejméně poničily kořeny. Pak je důležité zalévat a nepřesazovat ve velkém vedru, raději po dešti nebo před deštěm. A také jej ochránit před slimáky :) A až se... celý příspěvek >
Seno / sláma - pěstování jahod, 22.6.2015
Seno jsem měla pod jahodama týden a už bych to víckrát neudělala. Slimáky pod trávou neuvidíte, protože jim slouží jako skvělý úkryt. Jen ty ožrané jahody mrzí dvojnásob.  Na slídě nebo na půdě jdou slimáci krásně vidět. Prostě za mne trávu ne,... celý příspěvek >
Pestovani topinambur, 20.9.2014
Vaše rada i mně velmi zaujala. Musím se přiznat, že jsem i já ze zvědavosti zkusila zasadit pár řádku topinamburů a teď jen nevěřícně koukám, co mi vyrostlo :-) Jelikož jsem sadila do řádků mezi brambory, tak měly dostatek hnojiva a do čtyř - pěti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika