Příspěvky uživatele - 60.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to Cereus, Euphorbia nebo Stephanocereus?, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Nemůžu přít na jméno kaktusu co jsem si právě koupil... Sloupovitý kaktus, vysoký cca 5 cm se šesti žebrami a zvláštními trny se nejvíce púodobá stephanocereus, ale nemá trny na žebru v chuchvalci po 6, 7, 8, ale má pouze 1 středový tr. Takže má na... celý příspěvek >
Odrůda třešně, 22.6.2009
Dobrý den.Nevíte název chrupky, která je nyní už zralá a má krátkou stopku cca 2,5 cm.Děkuji
Rezistentní angrešt, 8.3.2008
Jsou sice odolné padlí, ale chuťově prý nic moc. Který resistent je podle vás chuťově nejlepší? Děkuji za odpověď  Tomášek
Okrasný listnáč, 22.2.2008
Také souhlasím se Sakurou - dobrý nápad. Pokud budete shánet pro jindy jehličnan, tak doporučuji Sibiřský cedr má nejvíce enereticky proudících vlastností ze všech stromů, které kdo kdy videl:-) Zmínky o něm jsou i v bibli, což je o malo kterém... celý příspěvek >
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 22.2.2008
Mimosu mám, špatně se množí. Ale sehnat se dá a to na výstavách - ja jsem si jí koupil na výstavě V Lysé nad Labem a jsou to vystavy které jsou propagovány i Receptařema a mediálně se o nich člověk dozví, na těchto výstavách získáte mnohdy až... celý příspěvek >
Vysetí nové trávy, 4.6.2007
Lepší je počkat pár dní protože záleží na typu půdy.
Jakou rotační sekačku?, 24.5.2007
Jsem na tom obdobně, vybírán a zúžilo se mi to na tři (cca. do 12.000,- Kč). První je již zmíněná z OBI - Troy Bilt 6553, motor BS, 6,5 PS (nyní za 11.990,- Kč), druhá je z Baumaxu - Honda (Mc Culloch, Elektrolux , s OHC) 5,5 PS, nyní za 12.990,- Kč... celý příspěvek >
Jabloň Goldstar a Aneta, 27.3.2007
Zakoupil jsem stromky uvedených jabloní.O Goldstaru tu pár informací je,ale Aneta je zimní jablko a víc nic.Může mi někdo poskytnout podrobnější popis. Děkuji  Tomášek
Odrůda rajčete, 20.3.2007
Jakou orůdu rajčete(s pravou rajčatovou chutí) mi můžete doporučit? Nerad bych pěstoval ty červené kuličky,které v supermarketech vydávají za rajské.
travní sekačka, 22.8.2006
Travní sekačka s motorem Briggs-Stratton má již po letech značně zkorodované šasi.Nemate kontakt,kde koupit nové ?Na přestavbu.Motor je OK.Dík    TOM
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika