Příspěvky uživatele - 123.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Závlaha Tropf Blumat zkušenosti, 14.4.2014
Zkušenost mám jen jeden rok, tak netuším, jak se keramika zachová při delším používání. Můžu doporučit, jen mi delší dobu trvalo vyladit správné nastavení pro kapání "akorát".
Stará odrůda hrušky - šurpovka, 20.9.2012
Po dlouhé době se vracím k tématu - hodně dlouho jsem hledala, jestli vůbec někdo název "Šurpovka" zná, jestli jsem si nepopletla vzpomínky z dětství... a dávám za pravdu Martinovi, bude to asi Špinka - v nabídce je u Radima Peška v Bílých... celý příspěvek >
staré druhy hrušní, 20.3.2007
Podívejte se na www.stareodrudy.org  pan Pesek
Řez třešně po výsadbě, 20.3.2007
Dekuju, pokusim se zaridit podle vasich rad. Snad budou stromky nalezite spolupracovat :-) E.
Řez třešně po výsadbě, 19.3.2007
Děkuju za obsáhlou odpověď. Pokud tedy terminál u stromku třešně chybí (dva, resp. 3 výhony z jednoho místa), doporučujete výhony odstranit až na jeden, který terminál nahradí, a zapěstovat z něho nový obrost v rozestupech, příp. tento obrost vyvázat... celý příspěvek >
plané růže - kde je koupit?, 26.10.2006
Bobbie James bude u Pelců příští rok. Multiflora běžně nebývá, je velmi vzrůstná, ne do každé zahrady se vleze :-) ale jsou jiné ramblery, určitě se porozhlédnout právě u Pelců jinak v zahraničí - např. http://www.rosenhof-schultheis.de/
Zahubení pařezu, 13.3.2006
Jasanu jsme to rozmlouvali dlouho :-) Navrtání šikmo dolů v živých částech a naplnění děr koncentrovaným Roundupem bylo účinné. AK
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika