Příspěvky uživatele - 136.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzený kapr, 23.11.2009
Ty půlky co jsou s páteří pověsím za páteř drátem a ty co jsou bez páteře dám po dvou do drátěného udělátka na stejky, klobásy (za pár kč kdekoli) a to pak pověsím. Dělám vždy tak 4 kapry, takže mám dvě udělátka a 4 půlky s páteří. Doporučuji!
Uzený kapr, 22.11.2009
Zdravím, já půlky kapra naložím na 48 hodin do spešl láku (2l vody, 6 lžic soli, pár stroužků českého česneku - rozdrtit, bobkový list - 10ks, nové koření, pepř, na kostičky jeden celer a pastiňák). Vše povařit, vychladnout a kapry do toho na dva... celý příspěvek >
Korejská jedle - žloutnutí jehličí, 4.10.2009
Dobrý den, mám ten samý problém. Mám dvě, jsou stále ve velkém květináči (zatím ještě nemají místo). Hnojím, hořkou sůl také aplikuji. Jedna měla letos i šišky, krásně vyrostla a těď na podzim obě žloutnou od kmenu:-(Poraďte prosím, jestli je to... celý příspěvek >
Traktůrek Turbostar, 2.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, měl bych jeden dotaz. Mám možnost koupit použitý travní traktůrek TURBOSTAR 12-75 s motorem Tecumseh Enduro XL-C 12HP,5 rychlostí vpřed,1 dozadu, jeden sekací nůž se záběrem 75cm, zadní výhoz sečené trávy, koš. Bylo by to na... celý příspěvek >
Nová zahrádka - co a jak?, 15.4.2009
Ahoj! Brzy budu kupovat zahrádku - není na ní nic než tráva a pár ovocných stromů (ty asi půjdou pryč, jsou léta neudržované). Poradíte mi, co a jak nejdříve na neudržované zahrádce udělat? Nikdy jsem zahrádku neměla, tak vůbec nevím. Co vysadit,... celý příspěvek >
název plevele? a jak ho zničit?, 19.7.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím informaci jak se jmenule plevel, který se mi rozmnožil na zahradě (viz. foto) a případně jak jej zničit a nepoškodit trávník. Protože má dlouhý kořen, tak jde velmi špatně vytrhávat. Děkuji velmi pěkně za informace. Pepa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika