Příspěvky uživatele - 90.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo nebo Stihl, 18.10.2010
Zdravím přesně tak bud to bude PS500 nebo Ms 270.Psal jsem do Náchoda do prodejny kde prodávají Makitu jsestli mají na krámě PS500 že bych se na ni přijel podívat a za celý týden mi neodepsali tak začínám mít obavy kdybych u nich koupil pilu tak jak... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 16.10.2010
Děkuji všem co reagovaly na můj dotaz
Solo nebo Stihl, 15.10.2010
Jestli ještě můžu tak jak je to cenově se spotřebním materialem mezi těmito značkami?
Solo nebo Stihl, 15.10.2010
Děkuji za názory tak už jen vzít do ruky trošku pomačkat oba modely a pak se rozhodne.ještě jsem se chtěl zeptat jak drahý je spotřební material u obou pil. Ještě mám jeden poznatek při hledání nejlevnějšího prodejce obou značek jsem zjistil že Stihl... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 14.10.2010
O těch vybracích jsem četl v jedné reakci na můj dotaz.Tak SOLO tedy vyřazuji z výběru.No 260 moc pěkná pila ale cca17000,- to už je trochu mimo mísu.Max investuji 12000,- a to je strop.Tak už budu vybírat mezi Stihl 260,Dolmar 500.Zatím děkuji třeba... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 14.10.2010
To je opravdu HQ tak špatná v této cenové kategorii?Takže Solo má velké vybrace tím teda asi můj výběr zužím tím pádem zůstává Stihl a mrknu ještě na Dolmar.Berte to tak že do posud jsem měl Jon2145 a chtěl bych stejně silnou možná trochu silnější... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 13.10.2010
Děkuji za odpovědi s tou 260 jsem to asi přehnal protože profi pilku nepotřebuji to by byl trošku luxus ale ta 270 je ted v akci za11200,-Je to opravdu těžký něco vybrat slušnou farm pilu u osvědčených výrobců HQ šla prý s kvalitou dolů servis mám... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 12.10.2010
Chtěl bych zkusit jinou značku Jon.a Hus. mám není to špatný ale proč neodzkoušet něco jiného no a rozhoduji se mezi solo 646,652 nebo stihl 270 260 jenom chci vědět která pilka je z těchto na tom nejlépe.
Solo nebo Stihl, 10.10.2010
Jak jsem psal mám Jon 2145 pila funguje bez problémů ale už je jen přeci staršího data tak bych chtěl něco novějšího.Akorát potřebuji vědět která značka na tom lépe zatím mám teda vybráno Stihl 270 a od Sola 646,651 jěště jsem koukal na 652 ale někde... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 8.10.2010
Tak od stihlu jsem narazil na 270 tak že ji přidám do výběru
Solo nebo Stihl, 8.10.2010
Někde tady na foru jsem četl že má velké vibrace taky jsem se na ni díval docela fajn pilka ted mám J.2145 tak bych chtěl něco novějšího Jonku bych prodal a koupil bych právě něco od Stihlu nebo Sola třeba 646 644 651 652 ale od Stihl nevím.Z těch... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 6.10.2010
Zdravím po delší odmlce.chtěl jsem se zeptat jakou pilu z těchto dvou značek vybrat kubatura od 40ccm-do 50ccm je to cca na 30 kubíků dřeva ročně k modelu mi napište prosím + a - u modelu který mi doporučíte.děkuji za názory
Líska obecná - skoro bez ořechů, 4.9.2010
Je to v pohodě. Vyskoušel jsem ten postřik-Horizon. Výsledek vynikající, Dědek
Praskání rajčat, 22.8.2010
Dobrý den, asi ani draslík nebude to pravé, každý rok, když majím rajčata tak 40cm výšku lehce přihnojíme každou rostlinku cereritem.Pěstujeme je ve skleníku, bydlíme v té části republiky, kde se dají venku pěstovat snad jen cukety. Sadbu rajčat... celý příspěvek >
Kalina zakrslá, 18.8.2010
díky za odpověďd, tak to půjde ... ven :-)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika