Příspěvky uživatele - 81.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podložka pod bazén, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Přesně tak. Dosud jsem měl bazén na linu které leželo na do hladka udusané hlíně, To ale po 5. letech popraskalo. Další nemám, tak koupím extrudovaný polystyren 2cm a rozložím ho na něj. Páskou slepím, ustavím bazén a zbytek ořežu, fertyk. V žádném... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 30.9.2009
Tak mi se míjí účinkem i trubková past!!! Přestože ji instaluji už ani nevím po kolikáté (víc než měsíc)-můj krtek si ze mě dělá normálně srandu. Poprvé past podhrabal- jel prostě o patro níž, při dalších pokusech buď past komplet ucpal hlínou... celý příspěvek >
Savo a vícesložkové tablety?, 10.7.2009
Dobrý den, nevíte zda se dá použít po prvním napuštění bazénu jako první dávka chloru Bazénové Savo a následně jako udržovací některé z vícesložkových tablet? Máte s tím někdo zkušenosti? Nebude to nějak reagovat? Jsme co se týče bazénu úplní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika