Příspěvky uživatele - 10.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 24.11.2009
Dovoľte mi aby som aj ja prispel svojou skúsenosťou. Zakúpenie 10 litrového, alebo akého koľvek iného dubového suda iste nie je lacná záležitosť. Ja som to vyriešil tak, že do 5 litrového sklenného demižónika z vína som vhodil 3 ks triesok zo stredu... celý příspěvek >
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 29.9.2009
Dobrý deň.  Mal by som jednu prosbu o radu. Zakladám na zahrade nový rad jabloní, ktoré chcem pestovať v tvare štíhle vreteno. Robím dobre, ked pod týmito stromkami sadenými v rade mám pokopanú zem, na nej vodu priepustnú čiernu netkanú... celý příspěvek >
Mulč z větví ovocných stromů, 29.9.2009
Dobrý deň. Taktiež by som mal jednu prosbu o radu ohľadne drvených vetiev ovocných stromov - jablone a slivky. Je možné ich použiť pod mladé ovocné stromy namiesto mulčovanej kôry. Robím dobre, ked pod týmito stromkami sadenými v rade mám pokopanú... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika