Příspěvky uživatele - 62.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky Al-Ko x Husquarna, 13.2.2010
Díky, vypadá to, že půjdu do Al-ko sekačky... těch ne moc pozitivních ohlasů na Husqvarny jsem četl více JCh
Sekačky Al-Ko x Husquarna, 11.2.2010
Zdravím, chtěl jsem požádat zkušenější o radu při volbě sekačky na plochu cca 1000 m2, která není pravidelně udržovaná. Líbí se mi 2 typy sekaček... AL-KO Silver 520 BRV nebo Husqvarna LC 48 V. Máte někdo zkušenosti s těmito modely? Díky JCh
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 28.9.2009
Výška plotu cca 2,0-2,5 metru. šířka do 1 m, jedná se o jih, celý den na slunci. Zem je na..., ale dá se namíchat, ne? Fouká mi tak velmi hodně, mělo by sloužit i jako větrolam. J.
zmijovec - malé výhonky, 17.7.2008
Zmijovce (a stejně tak i užovníky a aerismey) pěstuji ve skleníku ve volné půdě. Na zimu je vyrývám a dávám do sklepa. Ovšem ty, co mi uniknou, bez problémů v zemi přezimují a další rok rostou. Mají tam dost prostoru i živin, tak největší hlízy mám... celý příspěvek >
Zmijovec - hurá kvete, 22.2.2008
Já si taky právě užívám krásy a hlavně "vůně" květů zmijovce. Jeden už pomalu uvadá a druhý je právě v plné síle. Hlízy jsou už obří (asi jako fotbalový míč), tak i květy vypadají podobně vzrostle. Celková výška je skoro 2 m. Ale je to... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 6.1.2008
Mám taky krásnou rostlinu strelicie. Před pár lety jsem ji koupila jako malou rostlinku. Roste výborně, ale ještě mi nekvetla. Teď vidím dle vašich rad, že jí chybí zimní klid. Přes léto ji dávám ven, to se jí líbí. Tak příští rok ji dám na zimu do... celý příspěvek >
sekačka HQ R 145 SV, 6.5.2007
Osobně bych vybral určitě Husqvarnu nejsme přece tak bohatý, aby sme si mohli kupovat levny věci!!!
Zahradni Traktůrek, 5.5.2007
Mohli by mi nekdo doporucit nejaky traktůrek??? Predstavoval bych si šírku sečeni 102cm, hydrostat. prevod s košem a v rozmezi ceny 70 000 - 100 000 Kč. Mam vytipovane: Husqvarna, Stiga, Karsit, Starjet, Wisconisn, Yard-man má s temi to znacki... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika