Příspěvky uživatele - 136.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 15.1.2010
Já používám rovněž plastové trávníkové lemy, které jsem našel u jedné firmy z Vysokého Mýta. Jsem s nimi velmi spokojen. V trávníku nejsou skoro vidět, po třech letech se ani kousek nepoškodil, cena byla velmi příjemná a pošlou Vám to na dobírku.... celý příspěvek >
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 26.12.2009
Dobrý den, potřebuji poradit, čím ohraničit záhony aby to nebylo moc vidět. Slyšela jsem, že existují plastové lemy, které nejsou vidět a nerozpadají se. Nevíte, kde je sehnat? Případně jak tento problém jinak vyřešit? Děkuji Jana K.
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 22.9.2009
Dobrý den, náhodu jsem narazil na toto diskuzní fórum.  S okrajem trávníku jsem řešil podobný problém. Neustále mi travní drn zarůstal do květinových záhonů a hlavně to sečení. Zkoušel jsem obrubu z betonových kostek, ale ani to nebylo to pravé... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika