Příspěvky uživatele - 198.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 30.9.2009
Právě, že to poznal(na rozdíl od ´´odborníka´´pana Vysloužila.)Pan Včetička jediný pojmenoval tohoto brouka-Roháč ořechový.A Vy jste z kterého velkoměsta, že si tak rozumíte se skotem a motykami???
Co to je?, 30.9.2009
Kdo?Pan Včetička?Ale k broukům, to co po sobě zanechávají je opravdu až nechutné.Je to takové mazlavé-no hnus.
Co to je?, 30.9.2009
Dobrý den pane Skálo.Můj soused, který viděl tu spoustu brouků, kteří lezli po mém ořechu, řekl,že to asi jsou sice roháči, jak napsal pan Vysloužil, ale ořechoví, kteří vykusují dutinu tohoto stromu a to i v pozdním září.Můj soused se jmenuje... celý příspěvek >
Invaze brouků - co s tím?, 26.9.2009
,Vy zřejmě znáte vše a proto kdo něco neví a zeptá se, tak je to blbost?To dost dobře nechápu, vždyť proto tady tyto diskuze jsou-jeden neví zeptá se---druhý ví a poradí.Dělat si ale legraci ze starý ženský, mi přijde trochu nevkusné, navíc když jsem... celý příspěvek >
Co to je?, 22.9.2009
Jestliže mě chcete citovat, pak prosím přesně: bydlím uprostřed šumavského hvozdu, nedaleko Švihova.Vy se zřejmě snažíte ze mě udělat dementa, pane-paní?Jarko, nevím kde bydlím, po stromě mi lezou bakelitový brouci-k čemu tedy jsou diskuze na tomto... celý příspěvek >
Co to je?, 20.9.2009
Tak je to jiný brouk, já sem přece ani jednou neřekla, že je to nějaký roháč, pouze že přilétli a co s nimi.
Co to je?, 19.9.2009
Příspěvek nad tímto sem psala a opoměla se přihlásit.Ještě sem chtěla podotknout, že si nestěžuji na to že sem ubohá obyvatelka skrytého koutu, ale nějaký host, který se ani nepodepíše, se mě ptal kde bydlím.
Co to je?, 19.9.2009
Paní si nehraje, protože sem nenapsala druhý brouk anóbrž druhé foto!!!Já nebudu věčně dokazovat autenticitu(ani nevím jak)fotografií, já vždy chci pouze poradit apod.-viz.žáby ve skalce, mandelinka aj.
Co to je?, 18.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, je mi nějak divně.Požádám o radu, co s brouky a nejenom, že se jí nedočkám(brouci raději odletěli sami)ještě sem nařčena z fotomontáže a z nesmyslné domácí výroby brouků z bakelitu.Pro jistotu zasílám ještě druhé foto, které sem udělala... celý příspěvek >
Co to je?, 17.9.2009
Snad vím, kde žiju já.Když teď odletěli, tak je logické, že i odněkud přiletěli.Vy jste odborník?To vím i já jakožto naprostý laik, že je nesmysl aby si samičky a samci vyměnili krovky.Nebo né?A ty oči,asi sem nezapla tu funkci,normálně je maj černé... celý příspěvek >
Co to je?, 17.9.2009
Proč vtipálek?Ti brouci už bohužel odletěli, takže většího už nevyfotím, ale mohla bych poslat aspoň foto toho ořešáku, ale to by asi nepomohlo.Bydlím uprostřed šumavského hvozdu, nedaleko Švihova.
Invaze brouků - co s tím?, 16.9.2009
Ano, díky je to ona, už sem se podívala do encyklopedie.Já totiž bydlím docela na samotě a ven taky moc nechodím, takže sem nevěděla, ale u lesa je dost polí bramborových, tak mi to také napadlo, ale radši sem se zeptala.Snad až je vyorají, tak... celý příspěvek >
Invaze brouků - co s tím?, 16.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych s tímto prosím poradit.Tito brouci mi stále přilétají na střechu a odtud lezou okny dovnitř a hlavně do sklepa, mám jich tam spoustu.Co s tím?
Co to je?, 14.9.2009
To řekněte tomu broukovi, že tu nežijí.Ten vtípek mě málem kousnul a co se týče velikosti, tento je opravdu menší-6dlouhý a široký2,5cm.Ten papír co na něm ten brouk je, je formát A4.Nemám zapotřebí dělat nějaké montáže, sem starší ženská a brouků se... celý příspěvek >
Co to je?, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Tito brouci(viz foto)se u mě objevili a v hojném množství lezou po ořechu.Mají 7-9cm.Co s nimi,nejsou nebezpeční?Prosím o radu.Děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika