Příspěvky uživatele - 106.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazény Desjoyaux, 27.7.2011
Rád se připojím do diskuze, bohužel jsme koupil bazen od firmy magiline, monolit to zřejmě je, ale po 1 roce používání musel být bazén obkopán z duvodů problému v jejich filtračním zařízení, někde teklo... bylo mi řečeno že technický... celý příspěvek >
Solár nebo čerpadlo?, 18.7.2011
ale ohřeje a udrží teplotu, solar a zastřešení je jedno to samé, pokud chcete bazén přihřát tzn. na jaře nejlepší je tepelné čerpadlo... nastavíte teplotu a neřešíte, běží tak měsíc. teplá voda ze soláru - s přebytkem teplé vody kam do bazénu, ale... celý příspěvek >
Četnost zapínání filtrace resp. čerpadla, 26.10.2009
jednoduché pravidlo : teplota vody : 2 - čas filtrace... mám ji doma rozdělenou na dopoledne, odpoledne a v noci, tak mi to fuguje již 8 let a nemám problém! josef
Solení vody v bazenu, 26.10.2009
Oceanic a uv lampa je něco úplně jiného!!!
Vypnout už filtraci?, 22.10.2009
dobrý den, filtraci ještě nevypínat, můžete jen snížit dobu filtrování, bazén je vhodné zazimovat, jakmile je teplota vody kolem 10 st., pokud ho zazimujete dříve, zkazí se Vám voda a bude problém na jaře.pavla
Prasklina v bazénu, 21.9.2009
neinvestujte peníze do opravy je tozbytečné, bazén nejde slepit ani jinak opravit
Zateplení foliového bazenu, 21.9.2009
90% tepla z bazénu uniká hladinou, je zbytečné izolovat stěny
Kamínek pod folií u zapuštěného bazenu, 21.9.2009
bazén vypustit a kamínek vyndat
Pořizování bazénu podzim nebo jaro?, 21.9.2009
dobrý den, my si bazén pořídili na podzim loňského roku a na jaře nám ho dodělali, z technickho hlediska /manžel je stavař/ je to lepší. Já vola schodiště zdá se mi pohodlnější. pěkný den  p.czihakova@seznam.cz
Vypnout už filtraci?, 21.9.2009
já bych filtr neště nevypínal, zkazí se vám voda
Zkušenosti s firmou Albion Group, 31.3.2009
moje zkušenost je velice špatná... jen prodají, jakmile zaplatíte již je jim vše jedno... nvíc já měla smůlu bazén mi praskl a při reklamaci jse neměla šanci, záruky? jaké? to nebyla naše chyba... takže albion ne!!!
Vadí bazénu spodní voda?, 31.3.2009
pokud postavíte plastový bazén tak problém určitě bude, my to tak udělali a vydržel 2 roky než padnul... ted máme železobetonový a je klid
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika