Příspěvky uživatele - 33.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Border terier, 21.9.2009
Asi rok a půl máme fenku jiného teriéra - bedlingtona - a jiného bych nechtěla. Je to absolutní domácí mazlíček, vhodný k dětem, má velice jemnou srst, která VŮBEC NELÍNÁ a nepáchne, ani když zmokne. Je klidná, přítulná, mazlivá, ale v případě... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 21.9.2009
Dobrý den, kde se dají, prosím, koupit semínka ačokči? Chtěla bych je příští rok vyzkoušet. Potřebuju odstínit plot k sousedům a tady bych měla rychlý výsledek i s užitkem Děkuji Jana
Hubení plevele v trávníku, 21.9.2009
Může mi prosím někdo poradit, jaký mám použít herbicid na likvidaci plevele v trávníku? Ale potřebovala bych nějaký, po kterém se může hned chodit. U většiny herbicidů se píše, že se po aplikaci nesmí po trávníku cca 10 dní chodit, ale mám psa,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika