Příspěvky uživatele - 83.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 20.9.2009
jak daleko od sebe se mají sazet tůje
Strupovitost, 5.8.2009
Díky za rady, prošel jsem si celou diskuzi na tomto webu informací na téma strupovitost jsou tu mraky. Takže počkám na sklizeň a potom vybaven informacemi začnu s léčbou:-))
Odrůda vhodná pro alergiky?, 5.8.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti ktrerá odrůda je vhodná pro alergiky. Bohužel jsem alergik a když sním syrové jablko tak začnu kýchat a pálí mně v krku. Na internetu jsem našel informace existují některé většinou starší... celý příspěvek >
Strupovitost, 4.8.2009
Děkuji za radu. Jablka ještě zralá nejsou, bohužel ani nevím co je to za odrůdu a předchozí majitel to také nevěděl. Jen říkal, že sklízeli koncem srpna-začátkem září. O letošní sklizeň mi ani tak nejde, jen bych ctěl stromu pomoct, aby to bylo... celý příspěvek >
Strupovitost, 3.8.2009
Dobrý den, letos jsme si pořídily chaloupku s menší zahrádkou kde rostou dvě jabloně. Jedna z jabloní je napadená zřejmě strupovitostí. Jelikož jsem v zahradničení začátečník prosím zkušenější pěstitele o radu. Na jablkách jsou tmavé fleky, jakoby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika