Příspěvky uživatele - 91.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Systém čištění vzduchu, 26.9.2009
Rozumím tomu správně, že současné pily Stihl s tímto problém nemají? Všechny? Některé? děkuji za odpověď PS: jak v této diskuzi vyrobit odřádkování?
Systém čištění vzduchu, 26.9.2009
Narazil jsem na zajímavé video - mohl by se k tomu někdo, kdo se této problematice rozumí, vyjádřit? Jako laik nedokáži posoudit jeho serióznost. http://www.youtube.com/watch?v=Rztm0HM9XzE děkuji
Motorová pila Oleo-mac, 20.9.2009
Myslíte snížené otáčky na 13500 ot./min (OleoMac OM 956) zatímco husquarna má většinou otáčky pod 10000? :-)
Jakou zeleninu mohu zasít nebo zasadit v květnu? , 22.5.2009
I Vám mnokráte děkuji za odpověď, hnedle v pondělí se vrhnu na nákupy. Přeji Vám krásný pohodový víkend.
Jakou zeleninu mohu zasít nebo zasadit v květnu? , 22.5.2009
Moc děkuji za odpověď, v pondělí juknu na trh a asi je vykoupím. Mám teď sázecí mánii :-) Přeji vám hezký víkend
Jakou zeleninu mohu zasít nebo zasadit v květnu? , 22.5.2009
Ďakujem za užitočné rady, receptík vyzkúšam. Prajem Vám krásný víkend
Jakou zeleninu mohu zasít nebo zasadit v květnu?, 22.5.2009
Dobrý den dovoluji si požádat o radu... koupili jsme si domeček se zahradou. Chtěla bych si na zahrádku nasadit či naset zeleninu, ale netuším zda už není na výsadbu pozdě. Poradí mi někdo prosím jakou zeleninu bych ještě v tomto období mohla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika