Příspěvky uživatele - 57.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doma dělané filtrace, 21.1.2010
Z te jeho konstrukce mne neni jasne jestli tam ma nejaky pred filter nebo veskere svinstvo chyta rovnou to kamenivo...
Folie EPDM, 21.1.2010
Omlouvám se uklikl sem se - ne 40000 ale 4000 :-))) Pouzivam cerpadlo oase optimax 10000 a musel jsem jeho vykon korigovat vyskou do jake tlacilo vodu. Je pravou ze tech kolen na cesta bylo hodne 0,5m-90koleno-... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 20.1.2010
Tady se diskuze nad timhle zajimavym tematem nejak zastavila - vyrobil to nekdo doma - jaky je tam ucel toho sita  - filtruje vodu pri odchodu z vortexu nebo pri vstupu do vortexu. A k samotnemu vortexu - mohl by nekdo kdo ho pouziva rict jaka... celý příspěvek >
Folie EPDM, 20.1.2010
Tak jsem se do toho trošku pohroužil a ten vortex vypada zajímavě - jen by mně zajímaly zkušenosti těch co to už používají - nicméně je tady téma "doma vyráběné filtrace" kde se tomu věnovali - tak bych navrhoval pokračovat na téma vortex tam
Vyčištění jezírka - rybníku, 19.1.2010
Nebo si pujcit nejake profi kalove cerpadlo s rezacim zarizeni. Jen zbezne sem mrkl na net a nasel jsem cerpadlo PGPP ktere ma v popisu toto Ponorné kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání silně znečištěných vod, kalů a splašků. Systém... celý příspěvek >
Folie EPDM, 19.1.2010 Obsahuje fotku
jeste par starych fotek - nove zadne nemuzu najit :-( K tem hadicim tam - to jsou drenazni trubky a mel by to byt jakysi nejaky druhy okruh filtrace - pres sterk ktery na nich dnes lezi + koreny rostlin. Zatim to nemam zapojene - cekam az se... celý příspěvek >
Folie EPDM, 19.1.2010
To zni zajimave a myslim ze by to mohlo fungovat.  Ja jsem ten vortex nikdy poradne nepochopil jak to muze fungovat (tzn. princip odstredivky samozrejme chapu, ale jak se to pak odkaluje a jestli to opravdu funguje i na ty shluky ras),... celý příspěvek >
Folie EPDM, 18.1.2010
Mrkněte na moje příspěvky v diskuzi "průchodky do sudu" - inspiraci k filtraci u mne zrovna nehledejte:-) mel jsem jen tri 50l sudy naplnene smesi sterku a liaporu, zadne odkalovani nic sice to fungovalo ale melo to strasne malou propustnost... celý příspěvek >
Folie EPDM, 18.1.2010
Ja mam zruba takto velke jezirko - nekde tady jsou fotky - muzu vecer pohledat dat sem. Folii pokladala firma ale ve 4 nebo peti lidech - byla totiz z jednoho kusu - nechaji si ji od dodavatele primo pripravit na potrebny rozmer a pak ji jen... celý příspěvek >
Plovoucí ostrov v jezírku, 14.1.2010
Ba naopak mne to prijde jako pekne vyuziti platovejch flasek, diky krizi se reckylace skoro zastavila a vse se spaluje. A zrovna flasky jsou na to naprosto idealni - vysoky vytlak :-), takrka neomezena zivotnost, dostupnost, neskodny vuci okoli. Nic... celý příspěvek >
Slaná voda v jezírku, 8.1.2010
Jen bych pripomenul - puvodni dotaz se tykal moznosti vyuzit technologii upravy vody pomoci elektrolyzy v podminkach koupaciho jezirka. K tomu byl asi prispevek ob jedno o mnozstvi soli. Nize kopiruji udaje ze stranek prodejcu tohoto zarizeni pro... celý příspěvek >
Automaticka regulace prutoku, 30.11.2009
Diky moc za doporuceni a reakce. Asi si to udelam sam, ale pujdu tou nejlevnejsi cestou - tzn. tahokov. Jeste k nemu se chci zeptat udava se jemnost sita napr 0,5mm, jak je to mysleno?  otvor o plose 0,5mm2 U strebiny je to jasne (teda aspon... celý příspěvek >
Perlit jako filtrační medium, 30.11.2009
Ja letos pouzival liapor - male kulicky, ma taky porovitou strukturu jako perlit a je s nim stejny problem - plave :-) I kdyz nasakavost prelitu bude asi vetsi a rychlejsi. Mel sem to ve dvou 50l sudech dohromady tak 50l - voda byla krasne cista ale... celý příspěvek >
Automaticka regulace prutoku, 26.11.2009
Presne tak, neni nad to se ve filtraci porad vrtat, spravovat, nekolikrat za rok ji predelat, to by proste nebylo ono :-)) Ja bych byl ochoten zainvestovat tak maximalne 15t a v teto relaci jsem nasel jen filtraci oznacenou "Budget 2". Co si myslite... celý příspěvek >
Automaticka regulace prutoku, 26.11.2009
Musim to vsechno propocitat, pokud by tam mel byt rozdil jen par tisic tak jdu do komercniho reseni, ale pokud tam porad bude rozdil skoro v desitkach tisic tak se neda nic delat a budu to muset splichtit sam :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika