Příspěvky uživatele - 144.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleandr, 18.9.2009
Také jsem si říkala mnohokrát, že udělám takový pokus, ale nikdy k tomu nedošlo. Já skleník nemám. Oleandry mám už hodně vzrostlé a nechci ryskovat jejich životy. Možná, že malý řízek, když bude přikrytý tak přežije, ale co pak když jsou... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 17.9.2009
Zdravím všechny pěstitele venkovního ibišku bahenního. Prosím o další zkušenosti k zazimování. Mám ibišek venku v záhonu druhým rokem. Zimu nepřežila nadzemní část, ale z kořenů na jaře vyrostly tři větve - jedna nyní kvete na vrcholu - 4 květy,... celý příspěvek >
Oleandr, 17.9.2009
Moje zkušenosti zase jsou takové, že oleandru nemít světlo přes zimu nevadí. Pěstuji oleandry už leta a zimuji je ve sklepě baráku. Teplota je tam 12-14 stpňů a strašně málo světla (malé okno 50x70 cm), zalévám jen málo tak jednou za měsíc, aby... celý příspěvek >
Kiwi, 23.6.2008
Mám odrůdu Issai, tak by to tedy mělo být příště v pořádku.  Asi tedy nedošlo k řádnému opylení. Já jsem si myslela, že když je samosprašná tak se opylují květy navzájem větrem, vzduchem.  To, že by to měly dělat i včely, to mě vůbec... celý příspěvek >
Kiwi, 18.6.2008
Předpokládám, že včely tam byly, i když jsem je tam konkrétně neviděla.  Nemohly ty květy opadat tím, že měla poprvé? I když jinak rostlina je bujná a dost silná, zelená, bez poškození - krásná.  Je také možné, že rostlina měla... celý příspěvek >
Kiwi, 18.6.2008
Prosím o radu. Před 4 roky jsem si koupila Actinidia arguta - údajně samosprašná, která mi letos poprvé tvetla. Na rostlině bylo celkem dost květů. Tvořily se zřejmě jak samičí tak samčí květy - okukováním jsem zjistila, že mají odlišnou stavbu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika