Příspěvky uživatele - 91.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na krtka, 17.9.2009
Tak to budeme muset asi zaútočit koordinovaně... nejlépe najednou.A krtek se vrátí ke třetímu sousedovi, kde byl vloni.
Jak na krtka, 17.9.2009
Tak jsem si početla dle vaší rady vlákno na téma krtek.Docela jsem se i zasmála a ted´jen přemýšlím, jestli likvidaci  krtka nenechám přece jenom na sousedovi, který je naštvanější než já, protože toho pěstuje podstatně více.Já asi zkusím... celý příspěvek >
Jak na krtka, 17.9.2009
No tak to jste mě nepotěšil.A krtek taky ne!
Avokádo a Mango? Zasazení, plody, 17.9.2009 Obsahuje fotku
A jak je ten fíkovník veliký a jak dlouno ho máte? Já jsem si nechala zakořenit větvičku a chci ho na jaře zasadit do květníku.Jaké máte zkušenosti?Dobrou chut´.V časopise Katka č. 38 píší : posaďte pecku avokáda kulatým koncem na sklenici tak... celý příspěvek >
Jak na krtka, 17.9.2009 Obsahuje fotku
Máme na zahradě krtka,vše již podryl, větrníčky z PET lahví nepomohly.Dočetla jsem se, že květina Řebčík královský krtka odpuzuje. Má někdo takovou zkušenost?
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 17.9.2009
Prosím vás, taky mě v nabídce firmy Sieberz navnadili na Ballerinky-Flamenco.Píší, že se dají pěstovat i na balkoně.Je ted´vhodná doba na zakoupení jabloně, ponechání přes zimu v květníku a na jaře ji vysadit do zahrady nebo raději hned vysadit... celý příspěvek >
Jak rozmnožit oleandr, 17.9.2009
A omlouvám se, nenašla jsem včas všechny odpovědi jen tu poslední.Tedy chmíříčka jsou semínka.Paní domácí mi v Chorvatsku řekla, že to mám zasadit ale znáte chorvatštinu, myslíte že jim rozumíte - zní to známě a nakonec zjistíte, že nevíte co... celý příspěvek >
Jak rozmnožit oleandr, 17.9.2009
Děkuji za odpověd´,lusky tedy nerozlamovat a na jaře zasadit.A Prosím jak hluboko a naležato nebo svisle.Jsou dost velké a dlouhé.D´Pavla
Jak rozmnožit oleandr, 16.9.2009
Dobrý den, v létě jsem si z oleandrů v Chorvatsku dovezla semena.Jsou to dlouhé lusky a nevím, jestli se mají rozlomit a vyndat a nebo zda se zasadí celý lusk.Po otevření lusku v něm bylo "chmíří",tak nevím... děkuji.Pavla
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika