Příspěvky uživatele - 10.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karburátor, problém s nasávaním, 9.3.2011
Zdravím, tyto motory mají karburátor přímo na nádrži. Dolů do nádrže vede takový komínek na jehož konci je poměrně husté sítko jako filtr. Pokud je zanesený nezbývá než demontovat nádrž a důkladně vyčistit.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 3.12.2009
Dobrý den, sám mám zkušenost s MS 07IN a na pojíždění se zatáčením vůbec nedoporučuji. Vzhledem k tomu, že v kolech není volnoběžka je zatočení téměř nadlidský úkol. Vnější kolo nadbíhá a vnitřní se musí přemoci. Převodovku od Vari nemám, ale... celý příspěvek >
Pergola - krb a gril, 19.11.2009
Diky za info :).
Rotavator Robix, 15.9.2009
Dobrý den, píšete, že používáte kvalitní olej. Pokud je to starší motor který jezdil na oleje 1:20 tak vám váš kvalitní olej rozpustil karbon. Již jsem viděl co to dokáže udělat s motorem. Zhruba 4x propláchnout celý motor čistým benzínem, až se... celý příspěvek >
Motor Jikov - vše o výrobcích této značky, 15.9.2009
Vlastníte výrobky MOTOR JIKOV? Jste spokojeni?
BS Intek PRO 65 OHV - info, 3.9.2009
Dobrý den, záleží co od těchto sekaček očekáváte. Každý model má svoje plus.Nedávno jsem něco podobného řešil a měl jsem větší štěstí na prodejce.Podal mi dost obsáhlé vysvětlení. První je Blanice - tato sekačka umí pojíždět bez rotace (má dva... celý příspěvek >
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 30.4.2009
Každopádně bych se řídil pokyny výrobce motoru. Většina výrobců zahradní techniky totiž odkazuje na návod k obsluze motoru. Pokud jej nemáte tak zde.
Problém se startováním Vari, 25.2.2009
Dobrý den, jak popisujete závady, tak to vypadá na problém s přívodem benzinu. Vyčištění trysek tak, jak píší v předchozích příspěvcích ano, ale měl by být vyčištěn (nebo vyměněn)  i palivový filtr, popřípadě nádrž. Částečně... celý příspěvek >
Impregnace dřevěných sloupků na plot, 7.1.2008
Potřebolal bych poradit, ohledně impregnace dřevěných plotových sloupku ukotvených v zemi (jekl 150, 40 cm dlouhý - uvnitř 140*140 smrkový sloupek ze spoda jekl utěsněný gumoasfaltem), přesto bych rád dřevo před nátěrem lazury rád... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika