Příspěvky uživatele - 80.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Begonie, 21.8.2010
Dobrý den Péťo, tak myslíte, že je mám vyhodit?.Díky
Begonie, 14.8.2010
Dobrý den Lotte, begónie máte překrásné, já jsem si taky jednu poprvé koupila je to ta bez názvu aspoň podle listů, pořád byla krásná a hodně kvetla, teď visí schlíple na listech se objevily nějaké diry, zřejmě ji něco žere, ovšem nic jsem nenašla,... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 15.9.2009
Dobrý den Ajko, prossím o radu, koupila jsem si venkovní Ibišek, krásně kvetl, ale na listech se mi začaly tvořit uschlá místa a listy začaly černat, jak jsem se podívala zespod objevila jsem černé skvrnky, nevíte co by to mohlo být a jak se toho... celý příspěvek >
Postřik proti skvrnitosti, 13.5.2009
Lili děkuji za odpověď ty fotky už jsem si na něčí radu prohlédla, měla jsem taky poupátko, které bylo trochu ožrané, nevím čím, růže hnojím hnojivem od Nohelgarden hnojivo na růže.Nastříkám to tedy v mezičase tím Decisem.Doufám, že se mi to podaří... celý příspěvek >
Postřik proti skvrnitosti, 12.5.2009
Dobrý den, já jsem si na skvrnitost koupila Baycor a Decis je to v jedné krabičce pod názvem Rosenmix, postíkala jsem to Baycorem a druhý postřik mám udělat decisem nebo znovu Baycorem mám z toho chaos a je mi té růžičky líto, lístky pořád žloutnou,... celý příspěvek >
Pnouci ruze do velkeho truhliku, 10.5.2009
Dobrý den, já jsem si koupila pnoucí růži odrůda Pirueta má rudou barvu a už mi rozkvétá a kvete do zámrazu, krásně voní, mám ji na balkoně ve velkém květináči.Ale mám jeden problém, žloutnou jí listy, žilky jsou zelené a lístek zežloutne, Už jsem... celý příspěvek >
nemoc kaktusu, 26.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc mám v truhlíku 3 různé kaktusy a jeden začal měknout a ohýbat se  je ten na snímku vlevo,ani neznám název,nevím co s ním je, prosím můžete poradit.děkuji kudlanka
kanadská borůvka?, 21.7.2008
Koupila jsem si jednu borůvku na balkón, měla hodně květů, ale pouze 3 plody.Za to ji narostlo hodně nových větviček a listů.Jak a kdy to sestříhat, prosím poraďte co s tím. děkuji kudlanka.j
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika