Příspěvky uživatele - 218.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jmeno ruzicky?, 30.9.2010 Obsahuje fotku
Jedna moje známá přišla o starou růžičku v zahradě své maminky. Poslala mi fotky, které se jí dochovaly s žádostí o určení růže, kterou nazývali - tak jako většina lidí staré růže nazývá - stolístkou. Domnívám se, že se skutečně jedná o R. centifolia... celý příspěvek >
Přesazení růže, 12.9.2010
Nebylo by jednodussi tam ruzi jednoduse nechat a koupit si ted na podzim novou prostokorennou sazenici?
Severozápadní stanoviště pro růže?, 12.9.2010
No tak jistě byste neudelala chybu s historickymi ruzemi z rodu R. alba. Existuje mnoho vyšlechtěnych kultivaru, takze je z ceho vybirat. Kvetou sice jen jednou rocne, za to během techto 3-6 tydnech kveteni budete z ruzi nadsena. Prostokorenne si... celý příspěvek >
Homelite CSP 4518, 6.9.2010
Tato závada je způsobena zanešeným vzduchovým filtrem.Měl jsem totéž.Po výměně vše v pořádku.
Železitá voda ze studny, 19.8.2010
Dobrý večer, píšete, že máte bazén napuštěný městskou vodou z řadu, ale my bohužel na chalupě takovou možnost nemáme. Není voda na pozemek přivedená. Když nám před třemi lety montovali od Mountfieldu bazén, doporučili nám dovozce vody. Cisterna 6m3... celý příspěvek >
Pařezy - jak je zlikvidovat a pochutnat si, 18.8.2010
Tak jsem si pročetla všechny rady a vzpomněla jsem si jak jsme asi před čtyřmi roky řešili tem samý problém. Pařez byl po borovici, která mám už skoro bořila chalupu. Neměl sice 180 cm v průměru, ale i tak to byl velký problém. Zkoušeli jsme všechno... celý příspěvek >
Růže asi zplaněla, 18.8.2010
Moc děkuji za všechny příspěvky. Všechny tři růžičky jsem sázela ve stejnou dobu, zalévala i hnojila stejně, tak mi bylo mi divné, že by ostatní kvetly a jedna ne. Tak jsem na vaši radu odhrnula zem u kořene a zjistila, že jsem ji opravdu uřízla moc... celý příspěvek >
Růže asi zplaněla, 18.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu.  Vloni jsem zasadila tři růže, letos začaly kvést, ale jedna po odkvětu asi zplaněla. Mám ji ostříhat, nebo snad vykopat a vyhodit? Nemám zkušenosti, jsem začátečník. Děkuji za rady.
Koré nebo Aloha?, 17.8.2010
Tak váhám, zda-li jako sadovku použít Alohu (ruzovou od Boernera 1949, nikoliv Kordesovu pnoucí, oranžovo-růžovou) nebo Koré od Urbana. Máte prosím s nimi někdo zkušenosti - a jaké jsou? Jak moc která kvete a jak velké se vám je daří... celý příspěvek >
Řasa v bazénu, 16.8.2010
Dobrý večer, máme bazén třetí sezónu. Když nám Moundfield bazén instaloval, doporučil nám dovozce vody. Ten nám naúčtoval za jednu cisternu 6m3 3 tis. Kč. Při objemu bazénu 30m3 jsem se dost vyděsila. To by nás stála voda snad víc než bazén. Další... celý příspěvek >
Čím zalepit solární panel, 16.8.2010
Děkuji za radu, zatím jsme to zalepili záplatou, kterou se lepí duše na jízdní kola. Zatím to drží a voda teče do bazénu krásně teplá, takže se stále koupeme. Snad to vydrží. Kdyby ne, zkusíme ten silikon. Ještě jednou díky.
Modrá růže Sissi, 10.8.2010
Podobně "modrou" najdeme snadno i mezi českými výpěstky - Ametyst, November Rain, Jubilejní nebo francouzská Ludmilla, také běžně dostupná u nás. Všechny jsou spíš slézově fialové... vybarvení více či méně syté záleží na tom, jestli je spíš pod... celý příspěvek >
Čištění filtrace, 1.8.2010
Dobrý večer, moc děkuji za odpověď.
Čištění filtrace, 30.7.2010
Dobrý den, pane Debnare.  Moc děkuji za odpověď. Vodu měnit nebudeme, i když není jezírko velké, má asi 8m3, ale stejně by to byla strašná práce. A jak píšete, nebylo by to asi nic platné. UV lampu nechám zkontrolovat a s čištěním molitanů to... celý příspěvek >
Čištění filtrace, 30.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Hrkale. Moc Vám děkuji za odpověď. Tak zanešený filtr, jako na Vašich fotografiích,  jsem opravdu nikdy neměla. Hned, jak se na něm usadila nějaká nečistota, tak jsem ho poctivě proprala. To byla asi ta chyba. Teď nebudu tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika