Příspěvky uživatele - 48.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 20.9.2008
Připojuji se. U Starkla objednávala jsem sem tam, někdy v pořádku, jindy měnili  sorty bez upozornšní - nechávala jsem to v klidu, vždy něšjak to prošlo. Ale loni a letos, z jara, truhlíkové kv ětinky vysypané z květináčků, shnilé - totéž i v... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 6.7.2008
Ano, mám stejný dotaz a někde na internetu jsem ho zahlédla ještě jednou. Ale bohužel žádnou odpověď. Že by to nikdo nevěděl? Eva
dýně - prosba o radu, 27.8.2007
Já mám jinou prosbu. Můžete mi poradit termín, kdy už je možno dýni sklízet? Listy už zasychají, stopka žloutne. Nějak se mi nedaří vstoupit  do adresáře, poku je to možná mám adresu janver4@centrum.cz.Díky
jak na hlodavce a na krtky, 16.3.2007
Prý krtci nesnáší kůru citrusů, pomerančů, citronů. Zatím to zkouším, takže výsledky nemám. Ale naše rodina zřejmě bude zdravější, protože bude větší konzumace  citrusových plodů a rodina bude zdravější. Držím palce. zahrádkářka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika