Příspěvky uživatele - 216.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Azuro 400 - zapouštět či nezapouštět, 13.4.2015
dobrý den,  plánuji koupit 402 a má otázka je, zda je možné zakopat částečně, cca do poloviny bez betonové odezdívky??? díky 
Papriky po 1 nebo 2 rostlinách?, 8.3.2012
Děkuji všem za reakce.
Papriky po 1 nebo 2 rostlinách?, 7.3.2012
Dobrý den, mám otázku na zkušenější pěstitele paprik. Mám sazenice dávat po jedné nebo po dvou kusech? Babička dávala papriky vždy po 2 kusech. Ale nedávno mi jeden "zahradniík" říkal, že je lepší je dávat po jedné? Co je na to pravdy? Papriky... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 12.9.2009
také jsem si v loňském roce koupila dva tyto ibišky, rudý a růžový, rudý vymrzl, růžový letos vyhodil 3 stvoly, krásně jsou opoupatěné, teprve před týdnem začaly kvést, jsou nádherné, veliké skoro jako talíř, jinak se přiznám, že jsem je na zimu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika