Příspěvky uživatele - 96.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko bez filtrace, 31.3.2011
no to je nádherné jezírko. snad jednou takové taky budu mít. kdyby mě chtěl ještě někdo inspirovat, prosím přispějte fotečkou.všem děkuji marcela.
Jezírko bez filtrace, 26.3.2011
Dobrý den! Mám zahradu bez elektriky. Je možné si založit jezírko v průměru asi 2x3m bez filtrace? Kdybych tam nasázela více rostlin, tak mi bylo řečeno, že si vodu rostlinky budou okysličovat samy.Jde mi o to aby se nezkazila voda v jezírku.Za radu... celý příspěvek >
Semínka ze zakoupené papriky, 19.3.2011
Budou ve foliáku, ale je to můj první pokus. Nevím jestli bych se dočkala krásně červených paprik, kdybych je pěstovala venku? Marcela
Semínka ze zakoupené papriky, 19.3.2011
Dobrý den!  Koupila jsem si v obchodě krásně zralou červenou papriku, chuťově slaďoučkou, tak jsem si nechala vyklíčit z ní semínka. už je mám přepíchané a krásně rostou a zajímalo by mě jestli z nich budu mít tak krásné papriky jakou jsem si... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 10.9.2009
zkusil jsi vyčistit výfuk? na to jsou tyto motory dost háklivé.
Co s cuketami?, 24.8.2009
Já cuketu nastrouhám a smíchám s nastrouhanými jablky asi tak 1:1 a zavařím. Pak dávám do moučníků, kde se přidávají strouhaná jablka.
Co je to za rostlinu?, 4.8.2009
Dobrý den, možná už znáte správný název, jde o některý druh Hypocyrty
Suché větve po řezu, 30.5.2009
Dobrý den! Taky bych potřebovala radu ohledně řezu. Loni jsem ostříhala a letos to vypadá tak, že mám holé větve poměrně dlouhé na koncích vyrostly nové větévky které jsou letos docela obalené malými broskvičkami.jak mám příští rok ořezat aby ty... celý příspěvek >
Sakura převislá, 18.3.2009
Dobrý den! Loni jsem vysadila na zahradě SAKURU a hned mě vyrašil takzvaný VLK. Mám ho uříznout hned u kmínku, nebo mám nechat aspon 5cm dlouhou větvičku? A prosím o radu jek v prvních letech stříhat a kdy a jak hnojit.Jestli ted z jara?Za odpověd... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika