Příspěvky uživatele - 150.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chci se napást na zahradě, 9.9.2009
Můžete poradit, která odrůda kiwi dozrává již konccem června? Nebo je to druh chinensis?(na ten je u mě moc zima)
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 3.8.2009
Z černých doporučuji Démon-ve srovnání s Titanií a Ben Hope výrazně sladší.
Chci se napást na zahradě, 3.8.2009
Doplňím ještě jahody a Amelanchier-muchovník. Zimolez kamčatský mi nechutná. Takže první ovoce v roku-jahody, pak třřešně, rybíz bílý skorý, angrešt (a josta), rybíz černý a červený, bílý pozdní, to už jsou i maliny a ten muchovník. Pokračuje to... celý příspěvek >
Škůdce?, 3.8.2009
V tomhle roce mám problém s plody Redhavenu. Nejsou ještě zralé, přesto se v nich místy objevují malé dírky a kolem se rychle rozrůstá monilie. Obávám se, že tímto tempem z nich do sklizně nic nezůstane. Je to jenom vlhkým počasím, nebo ty plody na... celý příspěvek >
Nemoc švestek, 24.7.2009
Pokiaľ na listoch zostáva zelená žilnatina a zbytok je žltý, može to byť chloróza - zvlášť ak je v pode viac vápnika. Skúste Ferrovit, Herba-Ferron či slabý roztok zelenej skalice.
Benzínová strunovka - chybí výkon, 23.7.2009
Poměru 1:5 jsem rozhodně nedosáhl... spíš bych řekl, že to mohlo být tak 1:30, možná 1:40...ještě to dnes jednou zkusím, třeba se to s čistším benzínem umoudří...
Benzínová strunovka - chybí výkon, 22.7.2009
Mám následující problém. Mám doma dvoutaktní strunovku. Když jsem naposledy dolíval směs benzínu a oleje, nedopatřením jsem zřejmě do směsi dal moc oleje. Ze začátku se všechno zdálo bez problémů, ale po sekání jsem si všiml, že motor hodně špiní - v... celý příspěvek >
Rouby, 6.6.2009
Ďekuji za rady. Napadlo mě ještě, že by se ty živé ale neujaté rouby mohli zkusit naroubovat znova-třeba větev kousek seříznout, obnovit řez i na roubu a znovu přiložit... Zkoušeli jste to někdy někdo?
Podzimní nebo jarní výsadba, 30.4.2009
Mám v zásade podobné skúsenosti, ale berte v úvahu, že táto jar začala veľmi horúcim a suchým počasím, tým sa rozdiely v raste veľmi zvýraznili - jesenné stromky sú už zakorenené a skor sa dostanú k vode ako čerstvo posadené jarné.
Mulčovací kůra u ovocných stromů, 26.4.2009
Dobrý den! Našel jsem zajímavý příspěvek k našemu tématu v Zpravodaji Ovocnářské unie - pokus s mulčovací kůrou u slabě rostoucích podnoží třešní na VŠUO je popsán na zač. druhé poloviny PDF dokumentu. Výsledek byl pozitivní-doporučeno, je třeba ale... celý příspěvek >
Sadovnicka projekce a Realtime Landscaping Architect, 23.4.2009
Na webových stránkách firmy Idea Spectrum, která se zabývá vývojem a prodejem programu RLA je dost informací a obrázků pro rozhodnutí každého zájemce o skutečně kvalitní program pro 3D návrhy zahrad. Program RLA se již překládá do češtiny a to i demo... celý příspěvek >
Žluté dřínky, 20.4.2009
Normálně odkopky. Drieň odnožuje lepšie ako slivka :) Sám som si tak namnožil jeden náš obľúbený divoký ker -má rovnaké plody ako šĺachtená veľkoplodá odroda a sú sladšie. Teraz čakám až odkopky povyrastú a zaplodia -nebudem sa už musieť za nim... celý příspěvek >
Jabloň na M9, 9.4.2009
Perfektní, to mi nenapadlo Místa mám dost i na klasickou velkou jabloň, polokmen bude v pohodě...
Jabloň na M9, 9.4.2009
Dobrý deň! Zháňal som jabloň Topaz, bohužiaľ bola všade okolo len na M9. Ja by som ju ale potreboval vysadiť na suchší a zatrávnený pozemok na kopci. Teraz mám dilemu - má zmysel sa pokúšať ju "adaptovať" na tieto podmienky, alebo je... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 27.3.2009
Bhart je známější pod jménem Orangered. Praktické zkušenosti bohužel nemám, není tady jetě dlouho.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika