Příspěvky uživatele - 179.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 1.10.2009
Chtěl bych se zeptat kde se dá sehnat deflegmátor a chladič ze skla
Slivovice, 17.9.2009
    Pokud ho skladujete ve tmě není s bílým sklem žádný problém. Ale pokud z nějakého důvodu skladujete někde jinde na světle například vystavený ve vitríně.    Je také dobré připlatit si za špunt vhodný k archivaci. Sice mu... celý příspěvek >
Slivovice, 16.9.2009
No víte mám stejný problém:) Pořád se rozhoduji jestli mám slivovici archivovat v bílém skle nebo v barevném. V bílém skle prý dochází rychleji k žlutnutí slivovice a barevné sklo toto žlutnutí zpomaluje. Na zavření bych asi použil čistý korek zalétý... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 9.9.2009
Letos poprvé chci vyzkoušet uzavřít sudy s kvasem po nasypaní a opatřit je improvizovanou kvasnou zátkou. POkud s tímto typem kvasů máte někdo zkušenosti poprosil bych o radu. díky
Preprava kvasu, 9.9.2009
S tím medem je to takové ošidné, mnoho sběratelů:) říká že med se musí přidávat do kvasu těsně před pálením, aby došlo k přenosu aroma medu do slivovice. K tomuto názoru bych se taky přikláněl. Přidávání medu na kvašení je podle mě zbytečné a... celý příspěvek >
Kvas s třtinovým cukrem, 9.9.2009
Třtinový cukr nepřidávat vůbec, prakticky nekvasí. Myslím že na jeho rozložení je potřeba speciálních kvasinek, které se při normálním kvašení tvoří málo.  Ale podle mě chuť by to nemělo ovlivnit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika