Příspěvky uživatele - 72.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 27.9.2009
A JE TO - VÍTĚZSTVÍ!!! Krtkátoři! Jakýkoliv zvukový rušič se minul účinkem-větrní nebo další cinkátka-nic. Citrón do děr a chodeb-nic. Naftalínové tablety-nic. Kuličky přímo určené na odpuzování krtků-zakoupené v Hornbachu-nic. Včechno normálně... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 9.9.2009
DALŠÍ POZNATEK Krtkátoři. Definitivně potvrzuji, že citrón se úplně minul účinkem. já jsem trpělivě zahrabával - ktrtek trpělivě vyhrabával. prostě obnovoval staré krtince a při té příležitosti "položil" citrón vedle. Dnes jsme nakoupili... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 3.9.2009
KRTKÁTOŘI! Jak jsem slíbil, tak píši jak to dopadlo s tím citrónem. Do každé díry jsme dali polovinu citrónu. Mít ten kretek Pavlovovy reflexy, tak bude tak slintat, že se tam sám utopí. Jenomže nemá! Hned první den asi 2 hodiny po tom zahrabání jsme... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 1.9.2009
Sódruzi! Četli jsme si s manželkou všechny příspěvky na všech diskuzích, které jsme na téma krtek našli. Řvali jsme smíchy! Sportovně uznáváme, že i když nám krtek zdobí zahradu, nebýt toho, pak se tak nepobavíme, takže krtek zasluhuje metál z... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika