Příspěvky uživatele - 225.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pergola - krb a gril, 3.11.2009 Obsahuje fotku
a ještě:-)
Pergola - krb a gril, 3.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, takže jedná se o nerezovou kulatinu, která je vytahovací a do budoucna bude sloužit jako grilovací tyč poháněna motorkem a bude zasunuta vevnitř, zatím jsme ji aspon popužili na chlazení uzeného masa:-))a k tomu komínu, je skrz střechu,... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 3.11.2009
tak a do mě.-)))
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 3.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, tato diskuze mě zaujala, ale néé tématem, ale tím, jak jste zde začali řešit vkusnost a nevkusnost tůjí.Myslím si, že každý máme vkus jiný, takže,kdo chce má tůje a kdo né, tak je nemá!?:-))já mám:-))
Pergola - krb a gril, 29.10.2009 Obsahuje fotku
zdravím všechny příznivce altánů a krbů, takže ještě pořád to nemáme tip top:-))ale první akcičku již máme za sebou
A až Z o uzení, 16.9.2009 Obsahuje fotku
joj, já si nevšimla, že se ptáte i na toto, ale ano je to tak jak píšete, manžel umístil nad oblouk pohyblivou plechovou klapku
A až Z o uzení, 16.9.2009
hodně, mámto i zapsané, ale momentálně né u sebe, takže odhadem 400-500ks+šamotky
A až Z o uzení, 15.9.2009 Obsahuje fotku
komín je jen jeden:-)
A až Z o uzení, 15.9.2009 Obsahuje fotku
při uzení je ohniště dole na pravo, nad ním je odklácí plocha a je tam zabudovaná roura do udírny
Pochlubte se svými altány, 15.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky stavíme, tak dám nějaký foto:-))ještě doděláváme, tak potom další
A až Z o uzení, 15.9.2009 Obsahuje fotku
zdravím, ještě pořád budujeme, ale udit se už dá:-)))
A až Z o uzení, 14.9.2009 Obsahuje fotku
a toto jsou dobroty, když je můj manžel vyudí, má svůj receptík a udí celé rodině, no je to bašta:-)
Pergola - krb a gril, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, pergola ještě není hotova a cca vychází zatím na 8000kč a krb už jen nějaké vychytávečky a tam se blížíme k 30000kč, zkusím sem dát nějakou fotečku:-)
Stavba udírny s grilem svépomocí, 8.9.2009 Obsahuje fotku
takže hotovo sice ještě není, ale první uzení již máme zasebou a zde se můžete mrknout na průběh stavby. http://venuska2.rajce.idnes.cz/fotky_zahrada/#album
Pergola - krb a gril, 8.9.2009 Obsahuje fotku
tady máte nějaký ten odkaz na zhlédnutí.-)) http://venuska2.rajce.idnes.cz/fotky_zahrada/#album
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika