Příspěvky uživatele - 27.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtic/stepkovac Al-ko new tec 2400 - zkusenosti, 8.9.2009
Mam podobne zkusenosti s Alkem jiz tretim rokem ale cesky clovek si poradi takze misto pracneho rozdelavani si na zacatku najdu delsi rovnou vetev a tou prohrabnu vnitrek stroje za chodu sice mi to trochu ubere klacku ale stroj se vycisti a jede se... celý příspěvek >
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 7.9.2009
Vrele doporucuji rozhodne lepe drti jablka nez vetve ale musi se vrchni hlava odsroubovt a nasadit uriznuty kanystr vrch i spodek a nestrkat ruce pouze kolik.Pouzivam tri roky a zadny problem nenastal.
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 7.9.2009
Mam drtic zahradniho odpadu Alko a pred tremi lety jsem ho vyzkousel na drceni jablek sundal jsem vrchni plastovou hlavu a nasadil uriznuty plastovy kanystr vrch i spodek vhodim jablka a vhodnym kolikem potlacuji pouze velka jablka mala to vtahuje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika