Příspěvky uživatele - 98.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat štětinatec?, 4.2.2010
štětinatec se v dalších letech sám vysemenní a rozrůstá.Je dobré nenechávat dozrát všechna semena, ale je to dost těžké uhlídat. Je to nezmar.
Laťové stínovky, 30.11.2009
Hledám někoho, kdo se setkal s pojmem laťové stínovky. Na pojem jsem narazil při čtení časopisu Knihovnička zahrada číslo 11/2009. Marně pátrám, kdo by to mohl vyrábět. Díky za názor.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 30.10.2009
Zdravím Jarku. Černé listy se mi u nových dvou zakoupených ibišků též objevily. Od zahradníka jsem se dozvěděla,  že se jedná patrně o houbové onemocnění a to díky letošnímu nepříznivému počasí. Doporučil mi napadené listy otrhat a rostlinu... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 30.10.2009
Zdravím Honzu. Semena jsem zakoupila na Aukru a vysadila je začátkem února. Upozorňuji, že všechna semena nevzešla.Ponechala jsem si 1 rostlinu, ostatní jsem rozdala.Takto vypěstovaný ibišek kvetl až druhým rokem po výsadbě, ale je silný, zdravý a... celý příspěvek >
Co s Gerberou z Lidlu?, 30.9.2009
gerber mám celkem 5 a všechny bez problémů přezimuji na zasklené lodžii - teplota asi 8 - 10 stupňů, všem přeji úspěch, Ajka
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 7.9.2009
Dobrý den. Nadzemní část stejně zmrzne, s klidem ji tedy seřízněte. Já mám 3 ibišky od loňského roku. Dva jsem zakoupila od p. Chovance již jako vzrostlé rostlinky, (odrůdy -SCARLET a MADONA)jednu rostlinku jsem si vypěstovala ze... celý příspěvek >
Kuny, 17.5.2009
Doporučuji z vlastní zkušenosti zesík 2x200W+300W SW a po 20 hodině nahlas Kabáty.Do třech dnů jsou pryč. A musí to dunět!!! JP
Husqvarna 395 XP - plagiát, 16.5.2009
Dobrý den, mám HECHT 939S, a jsem s ní plně spokojen.Po prvním doladění mi běhá OK.Samozřejmě je to slabší řada, na probírku, okolo domu, ale občas vezme i silnější bez větších problémů.Asi také záleží na seřízení a broušení řetězu!!! JP
Problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 3.5.2009
Zdravím Miloši, mám problém na BS 8HP se střílením při snžení otáček.Traktůrek mám z druhé ruky a na karburátoru jsem našel i nějaké díry po šroubkách.Zdá se, ze tudy přisával falešný vzduch a tak jsem je zadělal šroubky.Kam mám posunout tu... celý příspěvek >
mravenci v zahrade, 24.5.2008
Zdravím, To co ožírají mi nevadí, ale přítomnost v takovém počtu mě už děsí.Lezou všude.Po zemi, po stromech a i po nás(hlavně!).To, že žije více druhů v jednom teritoriu je dle odborníků vyloučeno, ale je to tak.Asi vše zoám a bude klid.Na ostatní... celý příspěvek >
Okurky nakládačky, 24.5.2008
Dobrý den chtěl bych se zeptat(i když to není přímo k tématu)za jak dlouho po zasazení okurek nakládaček(semínka)začnou růst(laicky řečeno-kdy zkrátka uvidim že vystupují na povrch)? Předem děkuji za odpověď.
Sázení, 18.5.2008
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy se sází ředkvičky-jde mi hlavně o to, jestli je mohu zasadit teď koncem května-a jestli ano tak kdy potom zhruba budou. Předem děkuji za odpověď.
kotvičník, 18.4.2008
Dobrý den - kotvičník bývá součástí bylinných směsí, doporučovaných pro posílení potence, ale vyzkoušeno to nemám.
Maliny - tráva, 15.4.2008
mám u své chalupy část pozemku asi 100 m2, kde nechávám volně růst maliny a tráva tam nevadí, jen na jaře a před sklizní vytrhám kopřivy aby se děti nepopálili.
O jaké rostliny se jedná?, 14.1.2008
Euphorbia lathyris - pryšec křižmolistý, byl hitem 60.-70.-tých let, kdy jej různí vykukové nabízeli (samozřejmě za peníze), jako vyzkoušenou ochranu proti krtkům a dokonce proti hryzcům. Tato pověra byla už několikrát vyvrácena v odborném i... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika