Příspěvky uživatele - 246.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrická píla č.1, 13.11.2009
Díky za bezva odkaz. Testy vypadají použitelně a výsledky sjou zajímavé. 
Vari - převodovka DSK-317, 9.10.2009
Díky za odpověď. Vtip je v tom, že o tomto se nikde v manuálu nepíše - výrobce se s tím bude těžko chlubit. 
Vari - převodovka DSK-317, 4.10.2009
Měl bych zde technický dotaz. Zhruba rok vlastním Vari systém s převodovkou Dsk-317 a motorem Jikov. Používám ho hlavně pro jízdu s vozíkem. Je normální, že motor při první převodovém stupni vibruje a je abnormálně hlučný?  Při hozené dvojce a... celý příspěvek >
Cider - výroba, 4.10.2009
Hlásím se zpět s prvními poznatky z výroby cideru.  Jako materiál jsem použil mošt z jaderniček. Cukernatost nebyla nijak vysoká (10%), ale přesto jsem nedoslazoval. Pro lepší start jsem použl deci kalného burčáku ze dna flašky. První fázi jsem... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 13.9.2009
Nevím o nikom, kdo by se kdy zbavil fukční motorové kosy. Tyhle mašinky (pokud jsou kvalitní) většinou jedou do roztrhání těla a zarmoucený majitel se jich zbavuje ve stádiu totální devastace, kdy se ji nevyplatí ji opravit. Nešel bych do toho.
Cider - výroba, 6.9.2009
Konečně konkrétní informace. Jaderničky už dozrávají, takže se čas výroby mého oblíbeného nápoje blíží. Nechám ho vykvasit v nádobě, která mi slouží k primární fermentaci piva, má kousek ode dna kohoutek, takže to mohu bez nebezpečí stočit. Cideru... celý příspěvek >
Udírna kouřovod, 25.7.2009
Průměr by měl stačit (záleží také, jak bude kouřovod dlouhý).  Po zalití betonem by to mělo i docela dlouho vydržet, jen by to chtělo možná chtělo nějakou izolaci kvůli tepelným ztrátám. Hlavně se s tím moc netrapte, pokud nechcete utratit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika