Příspěvky uživatele - 194.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sundavillea Red - pěstování, 14.11.2009
Chválím pana Karla, mě se nepodařily namnožit.Dnes jsem vyhazovala mou nejoblíbenější bílou.Uschla-možná mi v řijnu venku trochu namrzla.Růžová a červená se zatím drží..
Zazimování jezírkových rostlin, 15.10.2009
My všechny kytky ostříháme, uĺožíme do té největší hloubky(u nás 80cm).Na jaře potom přesazuji a dělím trsy.
Sundavillea Red - pěstování, 12.10.2009
Zdravím všechny pěstitelky těchto krásek.Už jste je zazimovali??
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.9.2009 Obsahuje fotku
Tak konečně fotka.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.9.2009
Tady fotečka našeho krbu s udírnou, přihrádka vpravo čeká ještě na vyrobení dřevěných dvířek.Budu tam ukládat drobné zahradní pomůcky.Manžel ho stavěl svépomocí z různých zbytků stavebního materiálu, pouze pár drobností se dokupovávalo.Velkou... celý příspěvek >
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Posílám fotky mých lilků asi před měsícem a nyní.Jsou věčně žíznivé a neustále se rozvětvují.Sice nejsou až tak moc obsypány květy, ale jsou odolné vůči větru, dešti a chorobám.Jen se mi nedaří je namnožit.Zkoušela jsem žízek do vody nebo přímo do... celý příspěvek >
Zahradnictví Chládek, 21.6.2009
Já mám s Chládkem dobrou zkušenost co se týče výběru a kvality myslím taky, ale přijdou mi dost vysoké ceny.
Sundavillea Red - pěstování, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Tak tohle jsou mé krasavice.První dvě fotky jsou po zakoupení někdy začátkem května,ostatní současnost.Největší radost mám z bílé,kterou jsem sehnala až před 14dny a je bezkonkurenčně nejkrásnější,má obrovské květy.
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Lilek mi roste jako z vody, některé šlahouny mají myslím skoro 1m a trčí do všech stran.
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 21.5.2009
Já mám lilky letos také poprvé.Kolegyně v práci mi je vychválila, prý to nejlepší, co kdy měla.Já jsem tedy na netu proštudovala, co šlo, na tomto diskusním fóru také byla kdysi nějaká diskuse.Co jsem se dočetla, tak mají rády vlhký substrát a dle... celý příspěvek >
Mučenky - zkušenost?, 30.4.2009
Já mám mučenku několik let, na podzim ostříhám, uložím ve tmavém sklepě a téměř nezalévám.Na jaře přesadím.Vždy pěkně obrazí, točím ji na velký oblouk.Větvičky má dlouhé, olistěné,husté, ale květů mám za sezonu velmi málo, hnojím a zalévám... celý příspěvek >
hořcový stromek, 5.2.2009
Máte prosím někdo zkušenost s keříčkem Hořcového stromku -Solanum ratonetti v truhlíku na okně?Měla jsem Solanum jasminový v bílé barvě a pěkně házel šlahouny, tak bych to ráda zkombinovala s modrou barvou, ale mám strach, aby větvičky nerostly spíše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika