Příspěvky uživatele - 211.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Komule, 24.5.2010
Úplně bez zkušeností jsem koupila v zahrádkářské prodejně na podzim 2008 dvě docela malé sazenice komule.Zasadila jsem je na předzahrádku cca 2x5m a přes zimu na ně úplně zapomněla.Na jaře 2009 vyhnaly obě rostliny po třech vysokých výhonech a bohatě... celý příspěvek >
Potřebné množství tekutin u 10 měsíčního štěněte, 4.9.2009
Dobrý den, prosím zkušeného chovatele o radu, jaké množství tekutin by denně měla vypít mladá fenka shi-tzu, zdá se mi, že nějak málo pije, a to i v minulých dnech horka. Děkuji za radu Kamila kama.sebestova@seznam.cz
Muchovník Lamarckův, 4.9.2009
Prosím o radu, jak tento úžasný keřík namnožit, mám možnost odběru řízků, ale nevím zda na jaře a dřevité nebo bylinné Děkuji za všechny rady Kamila Š.
Komule davidova, 31.8.2009
Dobrý den, zdravím obdivovatele komule davidovy, loni na podzim jsem zasadila dvě rostlinky koupené v normálním obchodě a vykvetly přesně podle štítku zapíchnutého v květináči u sazenice. Myslím, že si klidně můžete rostliny objednat podle... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika