Příspěvky uživatele - 171.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 16.1.2010
S tou garáží jsem to taky slyšel. Loňský kvas jsem měl ve 3 plastových bečkách (430 lit) uskladněný v garáži (nemám jinou možnost) asi 1/4 roku, pálil jsem 5. ledna. Slivovička (47 lit) je vynikající, pochválil ji i palič. Pálil jsem poprvé v životě,... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 19.10.2009
Už jste měl sklizeň? Slyšel jsem, že v našich podmínkách kustovnice čínská vůbec neplodí.
Slivovice - kvas, 3.9.2009
Proč nemůže být kvas uskladněn v garáži? Můžete mi to objasnit. Tuším proč asi, ale nevím to jistě.
Husqvarna versus SD, 24.1.2009
Tak jediný rozdíl vidím v tom, že se musí u silnější pily tahat větší silou při startování a při použití dekompres. ventilu to zase takový rozdíl stejně nebude.Důležitá je doba zapálení směsi.
Výběr kvalitní sekačky, 16.10.2008
Tak to je pravda, taky to tak beru. Vůbec mi nevadí když svýho 1/4 Ha seču nadvakrát a nachodím se. Je to příjemná práce na čerstvým vzduchu.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 21.8.2006
Může mi prosím někdo poradit s výběrem benzínového křovinořezu. Na zahradu 40x40m na sekání trávy popř. bodláku. Žádny dřeviny. Nemám ponětí co za značku a ani jaký výkon. Děkuji Pavel K.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika