Příspěvky uživatele - 9.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 22.12.2015
Zdravím, chtěl bych poděkovat všem za radu. Zvláště Honzovi z Polné - Hamanovu zařadím, když s ní máte velmi dobré zkušenosti par km od Jihlavy. S čačanskými odrůdami zatím nemám úplně dobrou zkušenost. Z Vysočiny mi přijdou celkem bez chuti a... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 13.12.2015
Dobrý den, rád bych využil nepotřebnou část pozemku a založil mini sad. Jedná se o zahradu na Vysočině v blízkosti Jihlavy a nadmořské výšce cca 480 m. n. m. s výměrou asi 20 x 20 m. Kromě několika stromů k přímé konzumaci ovoce rodinou (cca 4... celý příspěvek >
Přesazení švestky, 29.4.2012
3 roky stará švestka, můžu ji ted přesadit na jiné místo? nebo už to nejde, že by se neujmula?
Jaký podklad pod bazén Tampa, 18.6.2011
Koberec
Borůvka - opadává listí, 12.6.2011
Přihnoj te hnojivem na Rododendrony a    zalévat
Borůvka - zhnědnutí části listu, 12.6.2011
Zkus te hnojivo na list a hodně zalévat
Přesazení, 12.6.2011
Můžu ted přesadit Révu ze skleníku ven a naopak?
Mrazík, 7.5.2011
Vysočina 480m.n.m včera bylo -4,5 réva z 70% omrzla jako všechno na zahradě.Réva vypadala pěkně čekal jsem první úrodu, ve skleníku už měla střapce 50% omrzlo
Řez na čípek, 3.5.2011
CHci odstranit konkurující větev obě jsou stejně silné 4cm, to můžu normálně na větevní kroužek? A ještě se zeptám u třešně, která je moc vysoká(chci na třešně dosáhnout z dvojáku) chci uřezat větve tak o 1m na boční větev.Tak že budu řezat asi 5cm... celý příspěvek >
Řez na čípek, 3.5.2011
Řez na čípek podle Záhna! nikde jsem nenašel jak dlouhý ten čípek mám nechat? Není to podle tlouštky větve?, nebo jak to tedy je?.
Kam ji zasadit?, 21.4.2011
Mám 2 hlavy Vostorgu a nevím kam je píchnout, mám 2 možnosti: ke zdi na JZ slunce tam svítí od 11 do 16 a pak ještě večer od 18 do19(stíní mě tam garáž).A druhá možnost je k plotu(pletivo) slunce tam svítí celý den, ale místo není nijak... celý příspěvek >
Rubín, 25.3.2011
O.K. Ale jak je mám ohnout, když dám provázek a kolík do země tak okolo proběhne pes a je po stromku.Nemáte jinej fígl?
Rubín, 25.3.2011
Na 3 pupeny se mi to zdá hrozně hluboký střih, to tam zůstanou jenom 10cm pahýly!!
Rubín, 24.3.2011
Seříznu na 3.A střídavý řez je: rozumím to mu tak, stříhat pokaždé na jinou stranu?(mám namysli terminál)
Rubín, 24.3.2011
Na zapěstování korunky mám 4 perfektně rozložené větve + terminál.Kořeny jsem trošku zkrátil ted mají tak 30cm, větve měli přes 1m, ted mají 50cm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika